Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Can Yaman’ın Sevgilisi Diletta Leotta Aileye Girdi

Can Yaman’ın Sevgilisi Diletta Leotta Aileye Girdi
45 views
24 Haziran 2021 - 9:08

Can Yaman, İtalyan spor spikeri sevgilisi Diletta Leotta ile Türkiye’ye geldi.

Oyuncu Can Yaman (31) evlilik hazırlığı yaptığı spiker sevgilisi Diletta Leotta (29) ile Türkiye’ye geldi. Yaklaşık altı aydır İtalya’da bulunan Yaman, rol aldığı dizinin çekimlerinin tamamlanmasının ardından soluğu İstanbul’da aldı.

Yaman’a, sevgilisi Leotta da eşlik etti. Aşıklar, İstanbul’daki ilk günlerinde Boğaz turu yaptı. Ünlü oyuncu, sevgilisine İstanbul’u tanıttı. Leotta da o anları sosyal medya hesabından yayınladı.

İlerleyen saatlerde Can Yaman, Leotta’yı ailesiyle tanıştırdı. Yaman’ın annesi Güldem Can, paylaştığı bu fotoğrafa, “Kızım & Oğlum” notunu düştü.

AYASOFYA’YA GİTTİ
Leotta, Ayasofya Camii’ni de ziyaret etmeyi ihmal etmedi. Güzel spiker, Ayasofya’da verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu.

TÜRKİYE-İTALYA MAÇINI BİRLİKTE İZLEDİLER
Can Yaman ve İtalyan sevgilisi Diletta Leotta, geçtiğimiz haftalarda EURO 2020’nin açılış mücadelesi olan Türkiye-İtalya maçını tribünden takip etmişti. Yaman ile birlikte Roma Olimpiyat Stadı’na giden Leotta, maç öncesi ve sonrasında paylaşımlarda bulunmuştu.

GÖKYÜZÜNDEN EVLENME TEKLİFİ
Birkaç ay önce sevgilisine evlenme teklifi eden Yaman, bir uçağın arkasına taktırdığı, “Diletta benimle evlenir misin? Seni seviyorum, Can…” yazılı İtalyanca sözleri Roma’da uçurtmuştu.

28 BİN DOLARLIK YÜZÜK
Sonrasında Diletta Leotta’nın sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda; Yaman’ın kendisine aldığı tektaşı dikkat çekmişti. Can Yaman’ın, yüzük için 28 bin dolar (228 bin TL) ödediğine ilişkin iddialar İtalyan basınında yer almıştı.

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !