Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

İKİ KADIN BİR ADAM AŞKINA AYAR GELDİ

İKİ KADIN BİR ADAM AŞKINA AYAR GELDİ
Yasar ÇAKMAK
Yasar ÇAKMAK( yasar@haberkonseyi.com )
191 views
22 Mayıs 2021 - 0:06

Uzun bir süre önce bir arkadaşım bana Emir Sarigül ile Sibel Can aşk yaşıyorlar demişti.  Şimdi hatırlayamadım yurt dışında ünlü bir kayak merkezinde ikiliyi birlikte gördüklerini söylemişlerdi. Tabii o dönem Emir Sarigül evliydi, kendisini aradığımda; “ yok be Yaşar abi demişti. Bende doğrusu üstüne gitmedim evliliği bozulmasın diye inanmaya çalıştım ama yanılmışım daha sonra  Emir eşinde ayrıldı ve Buket Aydın ile birliktelikleri ortaya çıktı

Sürekli inkar inkar

Emir Sarigül; Buket Aydın olayını da inkar etmişti. Neyse bir ayrıldılar bir barıştılar. Tekrar Bodrum’da bir araya gelip barıştıklarını duydum. Sonrasında medyaya yürüyüş yaparken görüntü verdiler. Emir Sarıgül, bir yandan Buket Aydın bir yanda da Sibel Can ile ilişkisini sürdürdü. Bu tür olaylara girmeyen Değişim Partisi Lideri Mustafa Sarıgül, Sibel Can ile haberleri çıktıktan sonra büyük oğluna iyi bir ayar çektiğini duydum. Bu tür konularda gündeme gelmemesi için oğlunu uyarmış. Böylelikle iki kadın bir adam aşkına ayar verilmiş olundu.

 

Seranay Çirkin Sever

Son dönemlerinde yaptığı işlerle değil de özel hayatıyla gündeme gelen Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz’dan ayrıldıktan sonra Cem’in de yakın arkadaşı olan İş Adamı Haldun Demirhisar ile Göcek’te Çiftlik evinde görüntülendi. Medya da sıkça bu haberlerle anılan bu yüzden morali bozulan Sarıkaya; arkadaşlarına sevgilim değil arkadaşım açıklaması yapsa da arkadaşları “Serenay Çirkin Sever” yorumu yaptılar.

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !