Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

menu1

Yeniden Hapse Giriyor

detay1
Yeniden Hapse Giriyor
12 views
06 Ağustos 2021 - 10:05
detay2

Hakan Sabancı hakkındaki bomba açıklamalarıyla gündeme oturan Aygün Aydın, Sabancı’nın avukatlarının şikayeti üzerine yeniden hapse girecek.

Türkiye’nin ünlü ailelerinden Sabancıların oğulları Hakan Sabancı ile yaşadıkları nedeniyle bir türlü gündemden düşmeyen Aygün Aydın, Sabancı hakkındaki açıklamalarına devam etmesi nedeniyle yeniden hapse giriyor. Daha önce Sabancı’nın şikayeti üzerine 3 gün hapis yatan ve çıktıktan sonra Sabancı için “Beni böceklerin içine atıp öldürmek istedi” diyerek ağır küfürler eden Aydın, bu kez 15 gün hapis yatacak.

“HAKOŞ” VE “ŞAPŞAL” SÖZLERİ SUÇ SAYILDI

Akşam’dan Neslihan Keskin‘in haberine göre; İşadamı Hakan Sabancı’nın avukatları, Aygün Aydın’ın sosyal medyada müvekkilleri için ‘Hakoş’ ile ‘şapşal’ gibi sözler sarf ettiği, tehdit ve tacize devam ettiğini öne sürdü. Mahkeme, 2. kez tedbir kararını ihlal eden Aydın’ı bu kez 15 gün hapse çarptırdı.

Hakan Sabancı için 'Beni böceklerin içine attı' diyen Aygün Aydın yeniden hapse giriyor

KÜFÜRLER EDİP, BELA OKUDU

Cezaevinden çıkan Aydın, geçtiğimiz günlerde Hakan Sabancı’yı tehdit etmişti. Instagram’dan açıklama yapan Aydın, şunları söylemişti:”Senin kötürüm olduğunu görmeden ölmeyeceğim. Kendi bebeğinin ultrasonunu paylaşmakta suçmuş, ülkede meğer! Sen beni nasıl o katillerin içine böceklerin içine atıp öldürmeye çalıştıysan andım olsun seni yerle bir etmeden bu dünyadan göçüp gitmeyeceğim Allah bin türlü belanı versin.

“HAMİLE BIRAKIRKEN İYİ HOŞTU”

Duygularımla oynayıp beni hamile bırakırken her şey iyi hoştu herkes öğrenince mi rahatsız oldun! Diğer pısırık kızlar gibi orada kaybolmayıp tüm pisliklerini cümle aleme bildirince mi hapsi uygun gördün. Kalk şimdi haysiyetsiz haysiyetsiz kadın haklarını savun. Hangi yüzle savunacaksın daha kendi çocuğuna sahip çıkamamış adam elbette avukat ordusuyla saldırıp maddi gücünün arkasına saklanacaktır.”

Hakan Sabancı için 'Beni böceklerin içine attı' diyen Aygün Aydın yeniden hapse giriyor
detay3
kayıt2

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !