Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

menu1

Yangın Bölgesini Ziyaret Etti

detay1
Yangın Bölgesini Ziyaret Etti
7 views
04 Ağustos 2021 - 11:52
detay2

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, orman yangınlarının 7’nci gününde Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile birlikte yardım için seferber oldu.

Türkiye’nin Akdeniz ve Ege bölgelerinde etkili olmayı sürdüren orman yangınlarıyla mücadele devam ediyor. Karadan ve havadan müdahaleler sürerken, yangınlar kontrol altına alınmaya çalışılıyor.

 

“OLAY YERİNE BAKACAĞIZ”

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen de orman yangınlarının 7’nci gününde Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile birlikte yardım için seferber oldu. Ergen, Bodrum’daki Mazı mevkiinde yangınlar sürerken, mağdur olan aileleri ziyaret etti. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı, “Ziyarete geldik, şimdi olay yerine bakacağız.” ifadelerini kullandı.

“YANGINLA MÜCADELE EDİYORUZ”

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ise yaptığı açıklamada, “Yangınla mücadele ediyoruz. Rüzgar yönü değişiyor. Şu anda en çok sıkıntı Çocuk Mezarlığı’nın olduğu bölgede.” dedi.

MERT FIRAT: 3-4 GÜN BURALARDAYIM

İlerleyen saatlerde Gülben Ergen’e Mert Fırat da eşlik etti. 40 yaşındaki ünlü oyuncu, “Bir faydamız olur diye 3-4 gün buralardayım.” şeklinde konuştu.

detay3
kayıt2

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !