Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Ünlü Dadı Hırsızlıkta Yakalandı

Ünlü Dadı Hırsızlıkta Yakalandı
16 views
12 Ocak 2022 - 15:05

Ünlü Dadı Hırsızlıkta Yakalandı

Dünyaca ünlü belgesel dizisinde ekranlara gelen dadı, “büyük hırsızlık” suçlamasıyla tutuklandı. 29 yaşındaki kadının sabıka fotoğrafı ilk kez ortaya çıkınca sosyal medya çalkalandı.

 

Netflix ekranlarında izleyici ile buluşan Tiger King adlı belgeselde de yer alarak dikkat çeken Masha Diduk adlı dadı geçen yılın yaz aylarında hapishanelik olmuştu.

5 BİN DOLARLIK ŞAMDAN
Tiger King dizisinin yıldızı Masha Diduk’un geçtiğimiz Temmuz ayında Las Vegas’ta 5 bin dolar değerinde bir şamdan çaldığı için tutuklanmasının ardından sabıka fotoğrafı ilk kez yayınlandı.

Kadın, sadece birkaç dakika sonra, elinde eşyayla kumarhaneden çıkarken görüldü. Güvenlik görevlileri, şüphelinin aracını valeye vermek için kullandığı biletin üzerindeki ismi ve plakasını öğrenebildi.

SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI YAKALATTI
Ardından Diduk’un sosyal medyadaki paylaşımlarını güvenlik görüntülerinde görülen şüpheliyle eşleştirebildiler. 29 yaşındaki Diduk, Instagram sayfasında kulüpte fotoğraflar yayınladı ve hatta imza içkilerinden biriyle poz verdi.

TMZ’ye göre, daha sonra Wynn güvenliği tarafından gözaltına alındı ​​ve büyük hırsızlık suçlamasıyla tutuklandı. Diduk, sosyal medya hesabında yaptığı cesur paylaşımlarla daha önce de gündeme gelmişti.

MODELDİ DADI OLDU
Diduk, geçen yılın Mart ayında prömiyerini yapan Tiger King yayına girdikten sonra sosyal medyada ilgi görmeye başladı. Belgesel dizide, Lowe ve eşi Lauren’ın, bebeklerine bakmak için asıl mesleği modellik olan Diduk’u dadı olarak işe aldığı görülüyor.

Jeff ve Lauren, 2017’de evlenmiş ve 2019’da Sarah adını verdikleri kızları dünyaya geldi. Dizinin ilk sezonunda çift, kızlarının bakımına yardımcı olması için bir dadı getirmeyi tartışırken görülmüştü.

Jeff, eğer bir bakıcıdan yardım alacaklarsa, pozisyonu doldurmak için çekici bir kadın bulmaları gerektiğini ifade etmişti. Eski hayvan bakıcısı, 2020 yılının Mart ayında Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımda Diduk’u işe aldığını duyurmuştu.

Çekimde model, Greater Wynnewood Exotic Animal Park’ta vakit geçirirken Jeff ve Lauren ile poz vermişti. Diduk, bu süre zarfında parkta çekilmiş birkaç fotoğrafı da Instagram hesabından paylaşmıştı.

Model daha sonra TMZ ile konuşmuş ve kamuoyunun görüşüne rağmen, yarı zamanlı da olsa gerçekten çiftin dadılığını yaptığını ifade etmişti.
İŞVERENİNİ SAVUNDU
Çiftle Las Vegas’a bir geziye çıktıklarında tanıştığını ve çoğunlukla hafta sonları gerçekleşen dadılık işi için Oklahoma’ya gidip geldiğini belirtti.
Ünlü dadı hırsızlık yaparken yakalandı Sabıka fotoğrafı ilk kez ortaya çıktı…
Diduk ayrıca Jeff’in Tiger King’de yanlış bir şekilde hayvan istismarcısı olarak gösterildiğini savundu ve durum böyle olsaydı o ve karısı için çalışmayacağını ifade etti.

İş konusundaki yetenekleri hakkında soru sorulduğunda eski hayvan bakıcısı Jeff, dadının “mükemmel” olduğunu söylerken Lauren da ekliyor: “O çok güzel!”
16SABIKA FOTOĞRAFI ŞAŞIRTTI
SABIKA FOTOĞRAFI ŞAŞIRTTI
Masha Diduk’un Instagram hesabında 420 bine yakın takipçisi bulunuyor. TMZ’nin ortaya çıkardığı sabıka fotoğrafında Diduk’un son derece güzel ve havalı gözükmesi sosyal medya kullanıcılarının da dikkatini çekti.

Masha, çaldığı şamdanın fiyatıyla ilgili tartışma yaratmak için Instagram’ın hikayeler bölümünü kullandı. Pazar günü yaptığı paylaşımla, şamdanın aslında 5 bin dolar değil 312 dolar değerinde olduğunu gösteren bir ekran görüntüsü yayınladı.

Ancak hırsızlık yaptığını reddetmedi. 29 yaşındaki model ve dadı, sonunda otelin güvenlik ekibi tarafından gözaltına alınmış ​​ve büyük hırsızlıktan tutuklanmıştı.

Ünlü dadı hırsızlık yaparken yakalandı Sabıka fotoğrafı ilk kez ortaya çıktı…
Ancak hırsızlık yaptığını reddetmedi. 29 yaşındaki model ve dadı, sonunda otelin güvenlik ekibi tarafından gözaltına alınmış ​​ve büyük hırsızlıktan tutuklanmıştı.

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !