Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Tosuncuk’un Lüks Malikanesinin Fotoğrafları Ortaya Çıktı

Tosuncuk’un Lüks Malikanesinin Fotoğrafları Ortaya Çıktı
54 views
10 Temmuz 2021 - 11:24

Çiftlik Bank vurgunu sonrası firar eden ve geçtiğimiz günlerde teslim olan “Tosuncuk” lakaplı Mehmet Aydın’ın Uruguay’da yaşadığı 10 odalı evin fotoğrafları ortaya çıktı. Aydın’ın lüks malikanesinde rulet masasının da olduğu kumar bölümü de bulunuyor.

2 yıl içinde yaklaşık 80 bin kişiden 500 milyon TL’den fazla para toplayarak kaçan Mehmet Aydın, 2018 yılında Türkiye’den Uruguay’a kaçarak bu ülkeye yerleşmişti. Tosuncuk’un bir zamanlar yaşadağı evin içi görüntülendi.

Uruguay’ın en lüks yerlerinden biri olan San Jose’deki Marina de Santa Lucia bölgesindeki ev bin 500 metrekarelik bir arsanın içerisinde bulunuyor.

500 metrekarelik malikanede sauna, ısıtmalı yüzme havuzu, üç yatak odası ve altı banyo bulunurken evin içerisinde kumar bölümü de var.

Bir barı andıran salonun yanı sıra, şarap mahzeninin de bulunduğu evde, ikisi bahçede olmak üzere üç barbekü alanı yer alıyor.

 

8 milyon dolar kara para aklama suçu nedeniyle mallarına el koyulan Tosuncuk’un Ferrari’si 2019 yılında 271 bin dolara satılırken, yaşadığı malikane de geçtiğimiz ay 290 bin dolara satılmıştı.

İşte Tosuncuk’un evinden kareler…

 

 

 

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !