Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Serenay Sarıkaya: Kelebekler kadar özgürüm

Serenay Sarıkaya: Kelebekler kadar özgürüm
87 views
20 Mayıs 2021 - 10:06

Serenay Sarıkaya: Kelebekler kadar özgürüm

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın Instagram hesabından paylaştığı pozlarına beğeni yağdı. Şort taytıyla poz veren Sarıkaya fotoğraflarını, “Kelebekler kadar özgürüm” notuyla paylaştı. İş insanı Haldun Demirhisar ile aşk yaşadığı iddia edilen Serenay Sarıkaya sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarıyla dikkat çekti. Instagram’da 9 milyondan fazla takipçisi bulunan Sarıkaya, siyah mini taytıyla çektiği fotoğraflarını paylaştı.

Üst üste pozlar veren Sarıkaya, karelerin altına “Kelebekler kadar özgürüm” notunu düştü. Sarıkaya’nın paylaşımı, arkadaşları ve takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

Rol aldığı diziler kadar yaşadığı aşklarla da konuşulan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın son olarak iş insanı Haldun Demirhisar ile aşk yaşadığı iddia edilmişti.

MAVİ BARDAK DETAYINI YAKALADILAR

MAVİ BARDAK DETAYINI YAKALADILAR

Oyuncunun hayranları, Sarıkaya’nın daha önce çektiği fotoğraftaki mavi bardak ile Demirhisar’ın evindeki bardağın aynı olması detayını yakalayarak, aşk iddialarına destek vermişti.

Ünlü çift, geçtiğimiz günlerde iş insanının Fethiye Göcek’te bulunan villasında arkadaşlarını ağırladı. Ardından dostlarını uğurlayan ikili, baş başa sohbet etti.

İkili, daha sonra evin etrafında yürüyüş yaptı. Sarıkaya’nın, gazeteciler ve halk tarafından görüntülenmemek için bir aydır Demirhisar’ın evinde kaldığı iddia edildi.

ASILSIZDIR

“ASILSIZDIR”

28 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz ay iş insanı ile teknede görüntülendiğinde, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştı: Bugün hakkımda çıkan ve çok çirkin bir üslup ile yazılan ilişki haberi asılsızdır. Haberde bahsi edilen kişi arkadaşımdır. Bir kadının yalnızca güçlü bir erkekle sevgilisi olursa istediği hayatı yaşayabileceğine dair imaları ve arkadaşıma yapılan yorumları kınıyorum.

KÜS DEĞİLİZ AMA...

 

“KÜS DEĞİLİZ AMA…”

Serenay, geçtiğimiz günlerde eski sevgilisi Cem Yılmaz’ın sosyal medyada paylaştığı görüntüleri beğendikten sonra gündem gelen ‘barışma’ iddialarının gerçeği yansıtmadığını söylemişti.

Cem Yılmaz ile görüşmediklerini ancak küs olmadıklarını ifade eden oyuncu, “Yok, kendisi de söyledi zaten. Çok normal, artık bir like’tan buraya gelmesin mevzu. Çok normal şeyler bunlar. Yetişkin insanlarız, yani görüşmüyoruz ama tabii ki küs değiliz. Normal böyle şeyleri büyütmeyelim lütfen” şeklinde konuşmuştu.

 

KÜSMEDİK Kİ BARIŞALIM

 

“KÜSMEDİK Kİ BARIŞALIM”

Geçtiğimiz günlerde Etiler’de bir klinikten çıkan Cem Yılmaz da muhabirlerin Serenay Sarıkaya soruları karşısında, “Yok barışmadık. Küsmedik ki barışalım” açıklamasını yapmıştı.

 

 

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !