Bir dönem Megastar Tarkan ile yaşadığı aşkla adından söz ettiren 43 yaşındaki Avukat Bilge Öztürk, aradığı aşkı 21 yaşındaki Daren Gerede Erkaya’da buldu.

Geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda görüntülenen Öztürk, kendisinden 22 yaş küçük sevgilisiyle ilişkisi hakkında, “Üç aydır birlikteyiz. Daren Gerede ile birlikteyim, mutluyuz” diye konuşmuştu.

Sürpriz birlikteliğini sosyal medya hesabından paylaştığı bu kare ile de ilan eden Bilge Öztürk’e, sevgilisinin annesi Bennu Gerede’den yorum gelmişti.

Bennu Gerede, “Hayatımda en çok sevdiğim varlıklardan biri oğlum Daren. Çok özel bir ruh, çok özel bir varlık ile tanışıp oğlan üstü bir birliktelik yaşamaları o kadar bana ümit ve ışık veriyor ki! Sizi çok seviyorum ve İsmail Polat sen de benim için çok çok farklı bir yerdesin. Seni de inanılmaz seviyorum Bilge’ciğim. Çok ve çok” ifadelerini kullanmıştı.

Aralarındaki 22 yaş fark nedeniyle eleştiri yağmuruna tutulan Bilge Öztürk (43), genç sevgili ile ilk kez objektiflere yakalandı.

Önceki akşam Nişantaşı’nda arkadaş grubuyla bir araya gelerek yemek yiyen çift, gazeteciler tarafından görüntülendiklerini fark etmeleri ile mekanın içine geçtiler.

Bir hayli mutlu oldukları gözlerden kaçmayan çiçeği burnunda çift, gazetecileri atlatarak mekanın arka kapısında ayrıldılar.