Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

menu1

Erdoğan Tereddüt Ediyor

detay1
Erdoğan Tereddüt Ediyor
6 views
10 Ağustos 2021 - 12:59
detay2

Abdurrahman Dilipak bugünkü yazısında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve çevresinin iktidarlarını sürdürmekte ciddi tereddütler yaşadığını belirtti.

Yobaz Akit Yazarı Dilipak: Erdoğan Tereddüt ediyor

AK Parti’ye yakınlığıyla bilinen Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, “Siz zannediyorsunuz ki!” başlıklı bir yazı kaleme aldı.

Dilipak bugünkü yazısında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve çevresinin iktidarlarını sürdürmekte ciddi tereddütler yaşadığını söyledi.

Dilipak, “Erdoğan bu gidişe ‘one minute’ diyerek ve ‘Dünya 5’ten büyüktür’ diyerek iktidara geldi ve bugün bu çizgiyi sürdürmek konusunda son yıllarda Erdoğan’ın yakın çevresinin ciddi tereddütler yaşadığını görüyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yazının ilgili bölümü şöyle:

“Şunu görelim, doğduğumuz ana-babayı biz seçmedik. Doğduğumuz toprağı, derimizin rengini, cinsiyetimizi de biz seçmedik. Bundan dolayı üstün ve geri olamayız. Bugünkü sınırları da o topraklarda yaşayan halklar çizmedi. Bugünkü dünyayı yöneten kavramlar ve kurumlarla 21.YY açıklanamaz.

BM GK 5 çeteye teslim olmuş ve bugünkü BM, 1. ve 2. Dünya savaşı sonrası oluşan düzeni korumak ve sürdürmek için çalışıyor ve onların statüsünü koruyor. Erdoğan bu gidişe ‘one minute’ diyerek ve ‘Dünya 5’ten büyüktür’ diyerek iktidara geldi ve bugün bu çizgiyi sürdürmek konusunda son yıllarda Erdoğan’ın yakın çevresinin ciddi tereddütler yaşadığını görüyoruz.”

detay3
kayıt2

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !