Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

menu1

Yaptığı Paylaşımla Olay Oldu

detay1
Yaptığı Paylaşımla Olay Oldu
78 views
16 Ağustos 2021 - 9:55
detay2

A Milli Voleybolcu Ebrar Karakurt’un haftasonu Instagram hesabından kız arkadaşıyla paylaştığı fotoğrafa tepki gösterenlere sosyal medyada başarılı voleybolcunun sevenlerinden ve takım arkadaşlarından tepki geldi. Ebrar Karakurt’a sosyal medyadan destek yağıyor!

Ebrar Karakurt sevgilisiyle yaptığı paylaşımla olay oldu
A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın başarılı smaçörü ve 18 numarayı giyen oyuncusu Ebrar Karakurt’un, kız arkadaşıyla barışmasının ardından yan yana poz verdikleri fotoğrafını paylaşınca bir kesimin tepkisini çekmişti. Bunun üzerine genç voleybolcu için sosyal medyadan binlerce destek paylaşımı yapıldı.
Tokyo Olimpiyatları’nda A Milli Kadın Voleybol Takımı’yla başarılı bir performansa imza atan ve sampatik tavırlarıyla birçok sporseverin beğenisini kazanan Ebrar Karakurt, kız arkadaşıyla paylaştığı fotoğrafla sosyal medyayı salladı. Bu paylaşım sonrası yıldız voleybolcuya tepki gösterenler de oldu.
Ebrar Karakurt’a gösterilen tepkilerin ardından sosyal medyada yıldız voleybolcuya adeta destek mesajları yağdı. Binlerce insan genç voleybolcu adına paylaşımlar yaptı.
A Milli Kadın Voleybol Takımı’mızın 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunlarındaki performansıyla gündemden düşmeyen ve hayatı çok merak edilir hale gelen başarılı voleybolcu Ebrar Karakurt’un kız arkadaşıyla yaptığı paylaşım büyük beğeni topladı. Maçtaki sevinç kutlamaları ve özgüvenli duruşuyla sosyal medyada ön plana çıkan Karakurt’un hayranları ise ‘kıskandık’ notuyla paylaşımlar yaptı.

 

detay3
kayıt2

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !