Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Nur Fettahoğlu’dan Yeni Proje Geliyor! Nur Fettahoğlu Kimdir?

Nur Fettahoğlu’dan Yeni Proje Geliyor! Nur Fettahoğlu Kimdir?
73 views
17 Mart 2021 - 10:00

Nur Fettahoğlu’dan Yeni Proje Geliyor! Nur Fettahoğlu Kimdir?

İddiaya göre Nur Fettahoğlu Star TV’de yayınlanacak dizi için 03 Medya ile el sıkıştı. Erdal Beşikçioğlu’nun partneri Nur Fettahoğlu olacak.

 

 

Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünde olduğu dizi için kadın başrol de belli oldu. Nur Fettahoğlu yapım ekibiyle el sıkıştı.

 

 

Babil’in ardından son olarak Hükümsüz adlı dijital dizide etkili oyunculuğuyla kendisine hayran bırakan Nur Fettahoğlu 03 Medya ile el sıkıştı.

 

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; güzel oyuncu yapım şirketinin Star TV için çekeceği dizide Erdal Beşikçioğlu ile başrolü paylaşacak.

Cast çalışmaları devam eden dizinin kadrosunda Can Nergis ve Tuvana Türkay da var.

Nur Fettahoğlu Kimdir?

12 Kasım 1980’de doğan Nur Fettahoğlu, oyuncu ve eski spiker. Özellikle Aşk-ı Memnu adlı dizideki Peyker rolüyle ünlenmiş, Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Mahidevran Sultan karakteriyle hayran kitlesini arttırmıştır.

 

 

Nur Fettahoğlu 12 Kasım 1980’de Sinan ve Fatma Fettahoğlu’nun beş çocuğundan biri olarak Duisburg, Almanya’da doğdu.

Sırasıyla Beşiktaş Lisesi ve Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden mezun olan Nur, çeşitli bankalarda görev aldıktan sonra, Sky Türk’te borsa spikerliği yapmaya başladı. Nur, oyunculuğa Benden Baba Olmaz ile başladı, ardından Gönül Salıncağı’nda rol aldı ve Aşk-ı Memnu’daki Peyker rolüyle de yıldızı parladı. Ayrıca Atasay, Luna, Dove gibi firmaların reklam filmlerinde oynamıştır.

 

 

Kurtlar Vadisi Filistin filminde Necati Şaşmaz’la başrolü paylaştı.Ayrıca Muhteşem Yüzyıl adlı dizide Mahidevran Sultan’ı canlandırmıştır.Mahidevran Sultan rolünde Yardımcı Başrol olarak birçok ödül almış beğeni toplamıştır.Ardından Kanal D ekranlarında Hayat Yolunda adlı dizide Şafak adında bir doktoru canlandırmıştır.

 

Son olarak EXXEN platformunda yayınlanan Hükümsüz dizisinde rol almıştır.

 

 

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !