Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Nagehan Alçı, şiddet gördüğünü iddia etmişti

Nagehan Alçı, şiddet gördüğünü iddia etmişti
HaberKonseyi Editör
HaberKonseyi Editör( editor@haberkonseyi.com )
6 views
10 Temmuz 2024 - 15:13
Gazeteci Nagehan Alçı, eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı ile ilgili çarpıcı iddialarıyla gündeme gelmişti. Katıldığı programda, Kütahyalı’nın kendisine fiziksel, psikolojik ve ekonomik şiddet uyguladığını iddia eden Alçı, yaşadıklarını detaylı bir şekilde anlatmıştı. Rasim Ozan Kütahyalı cephesinden yanıt geldi.

Nagehan Alçı, şiddet gördüğünü iddia etmişti: Rasim Ozan Kütahyalı'dan ilk açıklama - Sayfa 1

Gazeteci Nagehan Alçı, Rasim Ozan Kütahyalı ile boşanmasının ardından yaşadıklarını anlatmıştı. Fiziksel ve psikolojik şiddet gördüğünü iddia eden Alçı’nın açıklamalarının ardından Kütahyalı’dan yanıt geldi.

16

Nagehan Alçı, şiddet gördüğünü iddia etmişti: Rasim Ozan Kütahyalı'dan ilk açıklama - Sayfa 2

Nagehan Alçı, 13 yıllık eşi Rasim Ozan Kütahyalı’dan geçtiğimiz yıl tek celsede boşandıktan sonra yaşadıklarını gazeteci Nevşin Mengü’nün programında anlatmıştı.

26

Nagehan Alçı, şiddet gördüğünü iddia etmişti: Rasim Ozan Kütahyalı'dan ilk açıklama - Sayfa 3

Alçı, 3 Ekim 2023’te boşandığı eşi Rasim Ozan Kütahyalı’nın kendisine psikolojik ve fiziksel şiddet uyguladığını iddia etmişti. Alçı’nın ifadeleri şu şekildeydi:

36

Nagehan Alçı, şiddet gördüğünü iddia etmişti: Rasim Ozan Kütahyalı'dan ilk açıklama - Sayfa 4

“Ama hukuk tanımaz. Şimdi mesela avukatımla bakıyoruz, tekrar onu söyleyeyim. Bakıyoruz, ‘ben hayatla böyle bir şey görmedim’ diyor. Çünkü hukuk tanımayan biri sistemde her türlü hareket edebiliyor, bunu anlayamıyoruz biz. Her şeyi aldı. Lira nafaka ödeniyor. ‘Ya nafaka ödememek diye bir şey olamaz, nafakayı alırsın’ diyor herkes. Öyle olmuyor işte, alamıyorsun. Hacize koyuyorsun… Kaç kişi hacze koymuş meğer. Rahat, hacizini falan da takmıyor, herkese borçlu, herkesle davalık, herkes mağdur. ‘Alabilen alsın’ diyor, hiç o da rahatsız olmuyor”

46

Nagehan Alçı, şiddet gördüğünü iddia etmişti: Rasim Ozan Kütahyalı'dan ilk açıklama - Sayfa 5

RASİM OZAN’DAN İLK CEVAP: Gerçek Gündem’in haberine göre Rasim Ozan Kütahyalı, “Nagehan beni kurşun yağmuruna bile tutsa iki çocuğumun annesi aleyhine tek kelime etmem” diyerek Alçı’nın açıklamalarından sonra sürekli arandığını söyledi. Kütahyalı, şu ifadeleri kullandı:

56

Nagehan Alçı, şiddet gördüğünü iddia etmişti: Rasim Ozan Kütahyalı'dan ilk açıklama - Sayfa 6

“Kafamı kesseler Nagehan aleyhinde konuşmam. Prensip kararım bu. İki çocuğumuz var, şu an benim yanımdalar. Birlikte çok güzel vakit geçiriyoruz. Ben bu mesuliyetsizliği onlara karşı yapamam. Onlar artık 11 yaşında oldu her şeyi okuyabiliyorlar, izleyebiliyorlar.”

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !