Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

menu1

Herkes Bu İddiayı Konuşuyor !

detay1
Herkes Bu İddiayı Konuşuyor !
8 views
12 Ağustos 2021 - 9:45
detay2

Acun Ilıcalı’nın yıllardır Yetenek Sizsiniz ve Rising Star gibi projelerinin jüri kadrosunda yer alması için teklif götürdüğü Meryem Uzerli’yi Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin jüri üyesi olmak için ikna ettiği ileri sürüldü.

Ocak ayında ikinci kez anne olan ve uzun zamandır yurt dışında yaşayan Meryem Uzerli, ekranlara dönmek için hazırlıklara başladı. Gelen teklifleri değerlendirmeye başlayan oyuncunun yeni sezon için Acun Ilıcalı‘yla anlaştığı konuşulmaya başlandı.

MERYEM, ACUN’UN TEKLİFİNE SICAK BAKIYOR

Acun Ilıcalı, Muhteşem Yüzyıl’dan ayrıldıktan sonra 2014’ten beri çalışmak istediği Meryem Uzerli’yi sonunda ikna etti. Geçtiğimiz günlerde bir araya gelen ikilinin prensip olarak anlaştığı ileri sürüldü. Uzun zamandır ekranda olmayan Uzerli, yeni sezonda Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin jüri kadrosunda olmaya sıcak baktı. Ancak oyuncu net kararını diğer jüri üyelerini gördükten sonra karar verecek.

Acun Ilıcalı, 2014’ten bu yana Yetenek Sizsiniz, Rising Star gibi programlarda jüri üyeliği önermiş ancak bir türlü ikna edememişti.

Herkes bunu iddiayı konuşuyor! Acun Ilıcalı, Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin jüriliği için yıllardır ikna edemediği Meryem Uzerli ile anlaştı
Herkes bu iddiayı konuşuyor! Acun Ilıcalı, Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin jüriliği için yıllardır ikna edemediği Meryem Uzerli ile anlaştı
detay3
kayıt2

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !