Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Fahriye Evcen: Topuklu ayakkabı giymeyi özledim

Fahriye Evcen: Topuklu ayakkabı giymeyi özledim
211 views
02 Haziran 2021 - 13:22
Kendisi gibi oyuncu olan Burak Özçivit ile mutlu bir evlilik sürdüren Fahriye Evcen, samimi açıklamalarda bulundu. Pandemi dönemi hakkında konuşan Evcen, bu süreçte, “Şık elbiseler ve topuklu ayakkabı giymeyi özledim” dedi

2017 yılında meslektaşı Burak Özçivit ile dünyaevine giren ve 2019’da oğlu Karan’ı kucağına alan oyuncu Fahriye Evcen, InStyle dergisine iş ve aile hayatıyla ilgili merak edilenleri anlattı.

“KARAN İÇİN EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUM”

Evcen, Burak Özçivit ile evliliğini ve oğlunu şu sözlerle anlattı:

Mutlu bir aile tek temel prensibe dayanıyor; o da sevgi. Burak çok iyi bir baba. Şefkatli, ilgili, hassas… Empati yeteneği oğlumuz doğduktan sonra daha da arttı. Karan için en iyisini yapmak için çabalıyorum.

“ZAMAN ZAMAN ZORLANDIM”

34 yaşındaki oyuncu, daha sonra şu ifadeleri kullandı:

Zaman zaman zorlandığım, uykusuz geceler geçirdiğim elbette oluyor. Anneler bilir; bazen saçını tarayacak vakit bile bulamazsın. Gündüzleri asla televizyon açmıyorum. Karan ile oyun oynuyorum. Onu izlerken dalıp gidiyorum.

“ŞIK ELBİSELER GİYMEYİ ÖZLEDİM”

Pandemi dönemiyle ilgili de konuşan Fahriye Evcen, bu süreçte, “Şık elbiseler ve topuklu ayakkabı giymeyi özledim” dedi.

“BAZEN DİNLENMEK GEREK”

Evcen, ayrıca “Uzun vadeli planlar yapmam. Sadece basamakları doğru şekilde çıkmaya çalışırım. Bazen durup dinlenmek gerek. Şu an öyle bir dönemdeyim mesela. Odağında doğru yolun varsa, ilerlerken nerelere saptığının önemi yok” ifadelerini kullandı.

“BİRİNİN ADIMLARINI TAKİP ETMEK SIKICI OLURDU”

Oyunculuk kariyeri hakkında da konuşan Fahriye Evcen, “Kimseyi idol almadım. Ama birçok kişi bana ilham verdi. Birinin adımlarını takip etmek, sıkıcı olurdu. Her insan parmak izi gibi kendi kendini keşfetmeli” dedi.

Evcen, kendisini hayatta en çok besleyen şeyin hayal etmek olduğunu belirtti.

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !