Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Emina Jahovic’in 25 milyonluk hüsranı! Şaşkına döndü

Emina Jahovic’in 25 milyonluk hüsranı! Şaşkına döndü
HaberKonseyi Editör
HaberKonseyi Editör( editor@haberkonseyi.com )
16 views
24 Şubat 2023 - 15:47

11 ili vuran deprem felaketinin ardından uzmanların “İstanbul’da beklenen büyük deprem her an olabilir” uyarıları üzerine Ulus’ta yaşayan Emina Jahovic de harekete geçti. Hemen müstakil ev arayışına başlayan Jahovic rotasını Kemerburgaz ve Zekeriyaköy’e çevirdi. Ünlülerin tercihi olan kütük evleri beğenen ünlü isim 25 milyonluk şok yaşadı.

Kahramanmaraş depremi sonrası olası İstanbul depremi de gündemde. Ulus’ta yaşayan Emina Jahovic bu sebeple harekete geçti. Mustafa Sandal’ın eski eşi Emina Jahovic depremden korkup Kemerburgaz’da villa arayışına girdi.

Ünlü isim bir kütük ev beğenip 25 milyon TL’yi gözden çıkardı ama evin tapusuz olmasıyla fikrini değiştirdi.

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından gündeme gelen İstanbul depremi haberlerinin ardından çoğu kişi evine hasar tespiti yaptırmak isterken bazı kişiler de şehir merkezinden uzağa gitmeye çalşıyor.

2018’de Mustafa Sandal’dan boşanan ve 2020’den beri Ulus’ta o dönem 15 milyon TL’ye alınan bir dairede oturan Sırp şarkıcı Emina Jahovic de harekete geçti. Şarkıcı, rotasını Kemerburgaz ile Zekeriyaköy’e çevirdi.

Apartman dairesi yerine müstakil bir ev bakan Emina Jahovic, Kemerburgaz’da ünlülerin tercihi olan kütük evleri çok beğendi.

2040 YILINA KADAR İNTİFA HAKKI

2040 YILINA KADAR İNTİFA HAKKI

İçini baştan aşağıya yenilediği dairesini de 40 milyon TL’ye satmayı planlayan Emina Jahovic, Takvim’deki habere göre, 25 milyon TL’lik villa için parasını gözden çıkardı ama önüne bir engel çıktı.

Kütük evi aldığı takdirde tapuya değil sadece 2040 yılına kadar devam eden intifa hakkına sahip olacağını duyan Emina Jahovic, başka villalara bakma kararı aldı.

KAYNAK: posta.com.tr

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !