Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

menu1

“Diliniz Tutulacak”

detay1
“Diliniz Tutulacak”
3 views
09 Ağustos 2021 - 12:27
detay2

Marmaris bölgesindeki yangınları ilk günden bu yana takip eden ve sık sık Instagram’da canlı yayın yaparak havadan destek isteyen Şahan Gökbakar, bu sefer de küle dönen ormanların son halini paylaştı.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde başlayan orman yangınlarında ekiplerin yanı sıra vatandaşlar ve ünlü isimler de harekete geçti. Birçok ünlü isim bölgedeki ihtiyaçların tamamlanması için yardımlar toplarken Marmaris‘te yaşayan Şahan Gökbakar da yanan ormanların söndürülmesi için hava desteği istedi ve müdahale edebildikleri yangınları söndürmek için ekiplere yardım etti.

ORMANLAR KÜLE DÖNDÜ

Bölgeden sık sık canlı yayınlar yapan Şahan Gökbakar, yeni bir canlı yayın açarak bu sefer de yangında küle dönen ormanları gösterdi. “Diliniz tutulacak. İnsan kalbinin bir kısmını burada bırakıp kahroluyor” diyen komedyen İçmeler’deki ormanların içler acısı halini takipçileriyle paylaştı.

“36 KİLOMETRE BOYUNCA YANDI”

Instagram’da 4,2 milyon takipçisi bulunan komedyen, ormanların son halini paylaştığı videosuna “İçmeler yangınının başladığı yer. Burada durdurulamadığı için imkansızlıktan 36 KM boyunca yaktı geçti. Neredeyse bütün Marmaris” notunu ekledi.

'Diliniz tutulacak' diyen Şahan Gökbakar, yangında küle dönen ormanların son halini paylaştı
'Diliniz tutulacak' diyen Şahan Gökbakar, yangında küle dönen ormanların son halini paylaştı
detay3
kayıt2

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !