Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Defne Samyeli: 20 yaşında durmadığıma eminim

Defne Samyeli: 20 yaşında durmadığıma eminim
49 views
26 Haziran 2021 - 10:20
Şarkıcı ve sunucu Defne Samyeli, önceki gün Etiler’de görüntülendi. Samyeli, son dönemde sosyal medya çok konuşulan bikinili fotoğrafları hakkında açıklamalarda bulundu. 48 yaşındaki Samyeli, “Yorumlar mutlu ediyor. Yaşa çok değer veren birisiyim. 20 yaşında durmadığıma eminim. Daha genç görünmek gibi bir kaygım yok.” dedi

Defne Samyeli, önceki gün Etiler’deki bir restorandan çıkarken objektiflere yansıdı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Samyeli, “O kadar yemek yedim ki 1,5 saat spor yapsam ancak çıkar acısı. Ben yıllar önce sırf çok yemek yiyebileyim diye spor yapmaya başladım zaten.” dedi.

“ANLAMLI BULMUYORUM”

Aşı olmadığını ifade eden Defne Samyeli, “Ne zaman aşı olacağımı bilmiyorum. Bakacağım artık ama bu virüs hep var olacak gibi. Diyabet ve damar tıkanıklığından milyonlarca kişinin hala öldüğü bir dünyada yaşıyorken bir başka virüsten dünyanın sonunun geleceğini hiç anlamlı bulmuyorum.” şeklinde konuştu.

“KENDİME SINIR KOYMAYAN BİR İNSANIM”

“Eurovision şarkı yarışması için teklif gelse kabul eder misiniz?” sorusuna da manidar cevap veren Samyeli, “Bilemiyorum ama Aleyna’nın açıklamasını çok sevdim. Ben iddialı insanlardan hoşlanıyorum. Eurovision’da zaten zamanında birinci olduk. Bence Türk starlarının dünya sahnesinde boy göstermesini çok önemsiyorum. Ben hepimizin global olması gerektiğini düşünüyorum. Müzikse müzik, sesse ses, disiplinse disiplin. Kendimde de bu özellikleri görüyorum. Ben de zamanı geldiğinde dünyada kendimi göstereceğime inanıyorum. Ben kendime sınır koymayan bir insanım.” diye konuştu.

“SEZEN AKSU BENİM İÇİN ÇOK ÖZEL BİR İNSAN”

Yeni albümü için Sezen Aksu’dan şarkı aldığı konuşulan Defne Samyeli, bu iddiaların sorulması üzerine, “Sezen Aksu bizim içimize işlemiş bir ses, halk ozanı bir müzisyen. Ondan ayrı bağımsız bir müzik bu topraklarda düşünülemez. Onu çok çok seviyorum. Ondan bir şarkım olsun veya olması o benim için çok özel bir insan.” dedi

“KİN TUTMAM”

Defne Samyeli, davalık olduğu Mustafa Sandal hakkında da konuştu. Sandal’a kin tutmadığını belirten Samyeli, “Davayı takip etmiyorum. Kendisiyle ilgili sözlerini geri almadığı için kamu davası açıldı. Bunu avukatlarım takip ediyor. İtiraz etme aşamasında bile inanın ben yoktum. Olması gereken hukuki düzlemde oluyor. Benim açımdan kin tutma diye bir şey yok. Yapılan yanlıştı ve benimkisi duruş göstermeydi. Benim o kitapta yer almam yanlıştı. Kendisiyle bir husumetim yok.” ifadelerini kullandı.

“20 YAŞINDA DURMADIĞIMA EMİNİM”

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ile adından sıkça söz ettiren Samyeli, kendisine gelen, “20 yaşında gibi” yorumlarına da yanıt verdi. Samyeli, “20 yaşında durmadığıma eminim. Yorumlar mutlu ediyor. Yaşa çok değer veren birisiyim. Yaş almak benim için çok önemli. Daha genç görünmek gibi bir kaygım yok. Yaşı büyük olanları daha değerli buluyorum.” açıklamasında bulundu.

“AŞKTAN VE YALNIZLIKTAN KORKMUYORUM”

Aşk hayatıyla ilgili konuşan ünlü isim, “Şu an hayatımda kimse yok. Aşktan ve yalnızlıktan korkmuyorum. Çünkü o kadar güzel arkadaşlıklarım var ki yalnız olduğumu düşünmüyorum. Bundan sonra ömrümü geçireceğim bir partner olabilir de olmayabilir de… Ben hepsine hazırlıklıyım” dedi.

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !