Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Davutoğlu, Bahçeli için o sözleri kullanınca sunucu hemen araya girdi

Davutoğlu, Bahçeli için o sözleri kullanınca sunucu hemen araya girdi
HaberKonseyi Editör
HaberKonseyi Editör( editor@haberkonseyi.com )
16 views
28 Aralık 2022 - 16:49
Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu katıldığı canlı yayında gündeme dair açıklamalar yaparken MHP lideri Devlet Bahçeli için sert ifadeler kullandı. Moderatör Kübra Par, Davutoğlu’nun sözlerinin ardından hemen araya girdi ve Davutoğlu’ndan sözlerini düzeltmesini istedi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Habertürk ekranlarında yayınlanan Kübra Par’la Açık ve Net programına konuk oldu. Gündeme dair sıcak açıklamalar yapan Davutoğlu, MHP lideri Devlet Bahçeli için sert ifadeler kullandı.

DAVUTOĞLU NE DEDİ?
Altılı masa üyelerinden Gelecek Partisi’nin lideri Ahmet Davutoğlu 6’lı masada yaşanan son gelişmeleri ve Ekrem İmamoğlu’na verilen 2 yıl 7 aylık hapis cezasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Bu konuların konuşulduğu sırada Gazeteci Faruk Aksoy, Davutoğlu’na İmamoğlu için verilen hapis cezası sonrası Bahçeli’nin, “Kılıçdaroğlu’na oynanan oyun” sözlerini hatırlattı. Davutoğlu bu hatırlatmanın ardından, “Bahçeli o küçük aklıyla 6’lı masanın içine fitne sokmaya çalışıyor.” dedi.

KÜBRA PAR ARAYA GİRDİ
Davutoğlu konuşmasına hararetle devam ederken programın moderatörü Kübra Par, Davutoğlu’nun konuşmasının arasına girdi. Herhangi bir siyasi parti liderine hakaret edilmemesini isteyen Par, Davutoğlu’na düzeltme yapıp yapmayacağını sordu. Davutoğlu, Bahçeli’nin kendisine karşı daha nezaketsiz olduğunu dile getirerek önce düzeltme yapmadı. Kübra Par’ın, bu sözleri Bahçeli de söylese ondan da düzeltme isteyeceğini dile getirmesi üzerine Davutoğlu, “O çıkmaz zaten böyle programlara” karşılığını verdi.

“SİZİN HATRINIZA” DİYEREK DÜZELTTİ
Art arda yaşanan konuşmaların ardından Davutoğlu, sözlerine şu şekilde devam etti; “Bahçeli’nin küçük hesabıyla diye düzelteyim o zaman sizin hatrınıza. Ama Bahçeli’nin nezaket anlamında bende bir hatrı yoktur. Benim dilimin ne kadar nezaketle dokunduğunu herkes bilir. O bize en ağır hakaretleri yaptı, yapmaya da devam ediyor.”

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !