Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Seren Serengil’in Fotoğrafı Olay Oldu

Seren Serengil’in Fotoğrafı Olay Oldu
95 views
23 Mayıs 2021 - 12:04
Mayo markasının katalog çekimleri için objektif karşısına geçen Seren Serengil’in fotoğraflarına uyguladığı photoshop takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Sosyal medyanın diline düşen Serengil, kendisine gelen yorumlar sonrasında açıklama yaptı

‘Dumping sendromu’ ile mücadele eden şarkıcı ve sunucu Seren Serengil, şu sıralar sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile birlikte Maldivler’de tatil yapıyor.

TAKİPÇİLERİNİN DİKKATİNDEN KAÇMADI

Mayo ile ayakkabı üretimi yapmaya başlayan ve kendi ürünlerinin mankenliğini de üstlenen Seren Serengil’in paylaştığı bu fotoğraf olay oldu.

Salıncağın üzerinde kamera karşısına geçen Serengil’in paylaşımındaki detay takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

Gönderisine uyguladığı photoshop’u fazla kaçıran ünlü sunucu, sosyal medyada alay konusu oldu.

Takipçileri, salıncak ipinin bacağına girdiğini belirterek, Seren Serengil’in photoshop işleminin başarısız olduğunu ifade etti.

İNANILAMAYACAK KADAR GÜZELİM

Kendisine gelen eleştirilerin ardından konuyla ilgili açıklama yapan 50 yaşındaki Serengil, şu ifadeleri kullandı:

Halatlar bacaklarımı kesse de koleksiyonumun aşkına 38 derecede çekimlerimi tamamlayabildim. Bazıları da ‘Photoshop’ demişler, kapak mahiyetinde bunu paylaşıyorum… Hayatımın en güzel hissettiğim dönemindeyim. İnanmayanlara teşekkür ediyorum. Onlar inanmadıkça, ben mutlu oluyorum. Demek ki inanılamayacak kadar güzelim…”

YORUMLARA KAPATTI!

Öte yandan hastalığı sebebiyle 46 kiloya kadar düşen Seren Serengil’in paylaşımlarını yorumlara kapatması da dikkatlerden kaçmadı.

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !