Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Cevahir AVM’de korkunç olay: 5 kattan atlayan kadın hayatını kaybetti

Cevahir AVM’de korkunç olay: 5 kattan atlayan kadın hayatını kaybetti
HaberKonseyi Editör
HaberKonseyi Editör( editor@haberkonseyi.com )
27 views
22 Nisan 2024 - 10:09

Cevahir AVM’de ikinci intihar vakası yaşandı. 32 yaşındaki Cansın Mayuk isimli kadın AVM’nin beşinci katından atlayarak intihar etti.

İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi’nde bir kadın 5. kattan atladı. Alışveriş merkezinin zeminine düşen kadın, olay yerinde hayatını kaybetti.

Olay akşam saat 22.00 sıralarında Şişli Büyükdere Caddesi üzerinde bulunan Cevahir Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre 32 yaşındaki Cansın Mayuk isimli kadın alışveriş merkezinin 5. katındaki korkulukları aşarak aşağıya atladı. Olayı gören vatandaşlar panikle kadının başına toplandı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi. Sağlık ekipleri yaptıkları ilk incelemenin ardından şahsın hayatını kaybettiğini tespit etti. Cansın Mayuk’un daha önceden de canına kıyma teşebbüsünde bulunduğuna dair kaydı olduğu öğrenildi. Geçtiğimiz salı günü yine Cevahir Alışveriş Merkezi’nde bir şahıs yaşamına son vermişti. Yaşanan bu olay neticesinde son bir haftada benzer bir durum ikinci kez meydana geldi. Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı incelemelerin ardından polis olayla ilgili inceleme başlattı.

AYNI AVM’DE İKİNCİ İNTİHAR VAKASI 

İstanbul’da Cevahir Alışveriş Merkezi’nin 6. katından düşen Cenk Tüfekçi hayatını kaybetti, üzerine düştüğü İlhan Güven Akgemik de ağır yaralanmışyı. Tüfekçi’nin yukarıdan bir kişinin zemine düştüğünü görenler, durumu hemen sağlık ekiplerine bildirdi.

Vatandaşların şaşkın bakışları arasında yaralı iki kişi, ambulansla Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. 6. Kattan düşen Cenk Tüfekçi hayatını kaybetti, ağır yaralanan İlhan Güven Akgemik’in ise hayati tehlikesi devam ediyor.

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !