Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Beren Saat – Kenan Doğulu Çiftinin Tatilleri Sona Erdi

Beren Saat – Kenan Doğulu Çiftinin Tatilleri Sona Erdi
81 views
08 Haziran 2021 - 14:16

‘Boşanacaklar’ denilen Beren Saat – Kenan Doğulu çifti kötü günlerini geride bırakıp yaz sezonunu Bodrum’da açtılar.

2014 yılında evlenen ve birçok kez ‘boşanacaklar’ haberleriyle gündeme gelen Beren Saat ile Kenan Doğulu, kötü günleri geride bıraktı. Evliliklerine yeniden şans veren çift, yaz sezonunu Bodrum’da açtı.

Dergi çekimi için Torba’daki bir otele gelen ikili, önceki gün yakın dostları Cem-Ronit Hakko, Ralf-Sanem Tezman ve Volkan-Sanem Büyükhanlı ile birlikte teknede buluştu.

Ünlü çift arkadaşları ile birlikte gün boyu eğlenip, sohbet etti. İkinci baharlarını yaşayan aşıkların keyfi yerindeydi. Saat ve Doğulu, akşam saatlerine doğru, başka bir tekne ile otellerine geçti. Çift, ardından Bodrum tatilini bitirerek istanbul’a döndü.

“BECEREMEDİĞİMİZ EVLİLİK OLSUN” DEMİŞTİ

Beren Saat, bir dönem evliliğiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Eşinin doğum gününde paylaştığı mesajda, “Beceremediğimiz evlilik olsun” diyerek kafaları karıştıran Beren Saat, ardından o sözlere açıklık getirmişti.

Oyuncu, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulunmuştu:

Aşk, evlilikten her zaman daha önemli bence. Bizim ayrılık haberimiz yüz bin kere falan yapılmıştır. Çünkü biz ayrılmıyorken de ayrılık haberi vardı, birtakım problemler yaşadığımız dönem de vardı. Aslında ayrı bir süreç geçirdikten sonra pandemi sürecini beraber geçirdik. Beraber müzik yapmaya başladık. İlişkimiz daha başka türlü bir yere geldi. Birbirimizi başka türlü beslediğimiz, başka bir seviyesindeyiz ilişkinin ve aşkın her neyse…

“O DÖNEMİ BERABER YAŞADIK”

‘Her şey bitti’ derken, beni şaşırtacak bir yere geldi. Bir müzisyen olarak Kenan’ı tanımaya başladım. Bütün dünyanın, hiçbir kimsenin evinden başka güvende hissetmediği bir dönemi beraber yaşadık. O enteresandı.

Evde olmak, ikimiz olmak, güvende hissetmek onlarla beraber galiba biraz daha yoğunlaşıp, o hale geldi. Biz arkadaşlığı başardık, beraber üretmeyi başardık, aile olmayı, aile gibi hissetmeyi başardık ama dışardan insanlar baktığı zaman ‘Ayrıldılar’, ‘Şöyle oldu’, ‘Böyle oldu’ dedi.

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !