Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Jennifer Lopez’in küvet pozu çok konuşuldu!

Jennifer Lopez’in küvet pozu çok konuşuldu!
283 views
08 Mart 2021 - 13:56

Jennifer Lopez’in küvet pozu çok konuşuldu!

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, son paylaşımıyla adından söz ettirdi. Küvette poz veren Lopez, takipçilerini güldürdü.

Şu aralar Dominik’te deniz ve güneşin keyfini doyasıya çıkaran Jennifer Lopez, tatil pozlarını sosyal medya hesabından yayınlamaya devam ediyor.

JLODAN KÜVET POZU

JLO’DAN KÜVET POZU

144 milyon takipçisi olduğu Instagram’dan küvette verdiği pozu yayınlayan JLO, iki milyondan fazla beğeni yaklaşık 23 bin de yorum aldı. Lopez’in muzip gülüşü de dikkatlerden kaçmadı.

Lopez hayranlarının bazıları bu kare için ‘ne anlamsız bir poz’ yorumunda bulunsa da bazıları da eğlenceli bir paylaşım olduğunu düşündüğünü dile getirdi.

FİT GÖRÜNTÜSÜ GÜNDEM OLMUŞTU

FİT GÖRÜNTÜSÜ GÜNDEM OLMUŞTU

Jennifer Lopez geçtiğimiz günlerde de beyaz mayolu pozuyla gündem olmuştu. Fit görüntüsüyle dikkat çelen JLO sosyal medyayı sallamıştı. 51 yaşında ve iki çocuk annesi olan Lopez’in yıllara meydan okuyan bu görüntüsünün sırları da merak uyandırmıştı.

10 SAAT UYKU

10 SAAT UYKU

Her ne kadar çalışma programı zaman zaman bunu engellese de Lopez, günde 10 saat uyumaya özen gösteriyor. Gece erken uyuyup sabah da erken uyanıyor. Sabahları ilk işi ise spor yapmak. Elbette bu işi yalnız başına yapmıyor Lopez. New York’ta ve Los Angeles’ta birçok ünlüyü forma sokan iki ünlü eğitmenle çalışıyor.

ASLA GÜNEŞLENMİYOR

ASLA GÜNEŞLENMİYOR

Jennifer Lopez, sık sık dünyanın gözde tatil beldelerinde tatil yapıyor. Denize de giriyor, su sporları da yapıyor. Ama bu arada dikkat ettiği bir başka ayrıntı var. Asla güneşlenmiyor. Güneşin, cilde zarar verdiğini ve erken yaşlanmasına neden olduğunu bildiğinden uzun saatler boyunca güneşlenmiyor.

KAHVE VE ALKOL YOK

KAHVE VE ALKOL YOK

Jennifer Lopez’in dikkat ettiği bir başka önemli nokta tütün ürünleri, alkol ve kahveden kesinlikle uzak duruyor. Bunlar cilde zarar verdiği için hepsinden uzak duruyor.

BESLENME PROGRAMI

BESLENME PROGRAMI

Lopez, beslenmesine de ayrı bir özen gösteriyor. Genellikle sebze tüketen Lopez, düzenli olarak da detoks yapıyor. Bir günde sekiz bardak su içmek de Jennifer Lopez’in formda kalma sırları arasında.

 

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !