Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Nedir?

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Nedir?
80 views
01 Haziran 2021 - 14:20

Alternatif Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Olarak, yurtdışında eğitim nasıl alınır sorusuna cevap vermek istedik. Yurtdışı Eğitim ikiye ayrılır  birincisi dil eğitimleri ve dil okullarıdır, ikincisi ise akademik ve sertifika programları ve liselerdir (college).

Uzman eğitim danışmanları tarafından yapılan çalışmalarla, öğrenci adaylarını gitmek istedikleri ülke ve programa en doğru ve uygun şekilde yerleşmesini sağlamaktadır. Yurtdışı eğitim danışmanları, en uygun ücrete maksimum verimlilik sağlamak için çalışırlar. Eğitim danışmanları, gittiğiniz ülke, okul, kaldığınız yer, uçak ve vize işlemlerinden size danışmanlık ederek kolay bir şekilde hazırlanmanıza yardımcı olurlar.

Yurtıdşında Üniversite Eğitimi

Yurtdışı Eğitim Danışmanları,  kariyeriniz için bir başlangıç olan üniversite eğitiminiz için çalışır. Doğru bölüm ve üniversite tercihi ile size yeni bir hayat sunar.

Yurtdışında Üniversite Eğitimi, sizi geleceğe taşır. Birçok yönden avantajlıdır. Öncelikle yeni dil ve kültür öğrenirsiniz. Farklı toplumlar ve insanlar tanışırsınız. Bu durum ufukunuzu gelişmesine katkı sağlar. Ayrıca Türkiye’de özel okulu fiyatına Yurtdışında Üniversite Eğitimi alabilirsiniz. Yurtdışındaki Üniversitenin Türkiye Temsilcisi olan Alternatif Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’ndan ek bir ücret almadan hizmet alabilirsiniz. Yurtdışında Üniversite Eğitimi içerisinde başlıca ülkeler: Amerika Birleşik Devletleri (ABD) , İngiltere, Kanada, Fransa, Almanya, İtalya;  Avustralya, Rusya, Polonya, Hollanda ve Maltadır. Ayrıca Yurtdışında Üniversite Eğitim Programlarından en çok tercih edilen bölümler: Bilgisayar programcılığı, yazılım, Robotik, diş hekimliliği, tıp, psikoloji ve hukuk alanlarıdır. Yine aynı şekilde yüksek lisans (master) ve sertifika programlarından yararlanabilirsiniz. Yurtdışı eğitim programları, ülkerlerin eğitim sürelerine göre değişim göstermektedir. Yurtdışı Üniversite Eğitimi ve Programları İçin Tıklayınız.

Yurtdışında Dil Eğitimi

Yurtdışı eğitim denince akla ilk gelen durumlardan biri de dil okullarıdır.  Özellikle İngilizce öğrenmek hem iş hem de günlük hayatınızda pozitif etki yaratır. Yurtdışı eğitim danışmanları, anadili İngilizce olan ülkelerde en iyi dil okullarını seçerek tavsiye eder. Yurtdışında dil okulları farklı programlarla İngilizcenizin gelişmesine katkı sağlar. Dil okulları, en az 12 haftalık programları uygun fiyata gelmektedir. Dil okulları ücretleri okul ve konaklama dahildir. Tercih edilen okullara ve ülkelere göre farklı eğitim politikaları olabilir. Dil okulları öğrenci merkezli, aktif, dinamik ve eğlenceli bir şekilde eğitim vererek daha kolay ve basit şekilde öğrenmenizi sağlar. Alternatif Yurtdışı Eğitim en iyi dil okullarıyla beraber çalışır. Dil okullarında en çok tercih edilen ülkeler, İngiltere Dil Okulları, Kanada Dil Okulları, Avustralya Dil Okulları, Amerika Dil Okulları, Malta Dil Okulları ve İrlanda Dil Okulları’dır. Ayrıca bazı ülkelerde dil eğitimi alırken çalışma izni de alabilirsiniz. Yurtdışı Dil Okulları Fiyatlar ve Ülkeleri görmek için tıklayınız.

Yurtdışında Eğitim denilince akla gelen ilk kurumlardan olan Alternatif Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 1998 yılından beri kaliteli ve doğru hizmet sunmaktadır. Alternatif Yurtdışı Eğitim ISO 9001 kalite hizmet belgesine sahiptir. Uzman kadrosu ve gelişmiş teknolojisi ile size güvenli eğitim vermeyi amaçlar.

Öğrenci Paneli İle Yurtdışı Eğitim Programlarını kendiniz arayabilirsiniz. Dil okullarını, üniversite  ve sertifika programlarını ve ülkenizi seçebilir, fiyatları görebilir hatta başvuru yaparak belgeleri yükleyebilirsiniz. Öğrenci Paneline Giriş yapmak İçin Tıklyanız.

Yurtdışı Eğitim ile alakalı her türlü soru ve görüşleriniz için bizi arayabilirsiniz. Alternatif Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımıza 0212 292 4326 nolu numaran ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi instagram sayfamızdan takip ederek gerekli bilgi ve duyuruları alabilirsiniz.

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !