Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Aleyna Tilki: Gençliğin Enerjisini Fazlasını Tükettiğim için Hastalandım

Aleyna Tilki: Gençliğin Enerjisini Fazlasını Tükettiğim için Hastalandım
218 views
04 Haziran 2021 - 12:59

Aleyna Tilki: Gençliğin Enerjisini Fazlasını Tükettiğim için Hastalandım

Nişantaşı’ndaki bir sağlık kliniğinden çıkarken objektiflere takılan Aleyna Tilki, tansiyonuyla ilgili bir sorunun olduğunu söyledi.

 

Kontrol için merkeze geldiğini, tansiyonuyla ilgili bir sorunun olduğunu ve bu nedenle koluna tansiyon holter cihazı takıldığını anlatan Aleyna Tilki, “Tansiyonumu ölçüyorlar çok çalıştığım için hep hasta oluyorum, kendime iyi bakamıyorum herhalde” dedi.

 

 

“Arada böyle doktora kontrol yaptırıyorum ‘Niye tansiyonum düştü?’ diye. Beni yaşlı sanacaklar öyle değil, gençliğin enerjisini fazlasını tükettiğim için hastalandım” diyen Tilki, “Her şey tertemiz çıktı. Kolumda yaşlı babaanne gibi şey tansiyon aleti var. Rezillik ya valla” diye konuştu.

 

“ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM”
Tilki, ayrıca kademeli normalleşme kararlarından müzisyenlere yönelik adımların atılmamasıyla ilgili soru üzerine “Bu konuda çok konuşmayayım, biraz da icraat lazım, aklımda bir şey var. Negatif şeyler yapmayı seven biri değilim, daha pozitif ne yapılabilir ona göre bir şey yapmak istiyorum. Üstüme düşeni yapacağım takipçilerimden de yardım isteyeceğim” açıklamasında bulundu.

 

Geçtiğimiz günlerde açıklanan normalleşme kararıyla birlikte, eğlence ve konser mekanlarının bir süre daha kapalı kalacağı duyuruldu. Salgın döneminde işsiz kalan müzisyenler için Haluk Levent devreye girerek, kampanya başlattığını açıkladı.

 

 

Ünlü şarkıcı, Twitter mesajında; “Müzisyenler! Ödenmemiş su, elektrik ve doğalgaz faturanız varsa bizlere başvuru yapın. 400 TL’ye kadar olan faturalarınızı ödeyeceğiz. Ayrıca bir heyet oluşturup kalıcı bir çözüm için Ankara’ya gideceğiz. Hepimiz zor durumdayız” ifadelerini kullandı.

 

 

ALEYNA TİLKİ DE HAREKETE GEÇTİ

Haluk Levent’in açıklamasına Aleyna Tilki’den de destek geldi. Levent, Twitter’dan, “Ve enteresan bir gelişme! Aleyna Tilki aradı. ‘Haluk abiciğim sahnede giydiğim kostümlerimi satmak istiyorum. O parayı da kampanya yaptığınız müzisyenler için kullanmak istiyorum’ dedi.” mesajını paylaştı.

 

 

İMAJINI DEĞİŞTİRDİ

Öte yandan geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından fotoğraflarını paylaşan Tilki, yeni imajıyla dikkat çekti. Ünlü popçunun annesi Havva Öztel de geçtiğimiz günler de saç rengini değiştirmişti.

 

Annesi gibi imajını tazeleyen 20 yaşındaki şarkıcı, yaz sezonunda perçemli olmaya karar verdi. Tilki’nin yeni imajını paylaşması sonrası odasının hali gündem oldu.

 

 

“BİRAZ ODANI TOPLASAN”

Bulunduğu alanın fazla dağınık olmasına takipçileri; “Biraz da odanı toplasan”, “Odan ne kadar dağınık” şeklinde yorumlarda bulundu.

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !