Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Mohammed Alsaloussi, Şeyma Subaşı’na evlilik teklifi etti

Mohammed Alsaloussi, Şeyma Subaşı’na evlilik teklifi etti
94 views
04 Haziran 2021 - 12:46

Mohammed Alsaloussi, Şeyma Subaşı’na evlilik teklifi etti…

Mohammed Alsaloussi, Şeyma Subaşına evlilik teklifi etti...

Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi sevgilisi Şeyma Subaşı’na Ibiza’da evlilik teklifinde bulundu. Subaşı o anları ‘evet, dedim’ notuyla paylaştı. Kısa sürede 2.5 milyondan fazla kullanıcı tarafından izlenen videoya çok sayıda da yorum yapıldı. Ünlü isim evlilik teklifi sonrası, ‘Hayatımın ne kadar büyülü ve unutulmaz bir anı. Duygularımı anlatacak kelime bulamıyorum’ ifadeleriyle duygularını dile getirdi.
Uzun zamandır Şeyma Subaşı ile aşk yaşayan iş insanı Mohammed Alsaloussi evlilik yolunda ilk adımı attı. Romantik bir teklifte bulunan Alsaloussi, Şeyma’dan ‘evet’ yanıtını aldı.

Mohammed Alsaloussi, sevgilisi Şeyma Subaşı’na sürpriz bir organizasyonla evlilik teklifinde bulundu. Sahilde hazırlattığı özel alana arkadaşlarını davet eden iş insanı daha sonra Şeyma Subaşı ile oraya geldi.

 

Bir anda sevgilisinin önünde diz çöken Alsaloussi, romantik bir konuşma yaptı ve evlilik teklifinde bulundu. Kısa süreli şaşkınlık yaşayan Subaşı teklifi kabul etti, diz çökerek sevgilisine sarıldı.

Çiftin bu özel anı arkadaşları tarafından kaydedildi. Yaşadığı mutluluğu takipçileriyle paylaşan Şeyma Subaşı, ‘evet, dedim’ mesajıyla güzel haberi duyurdu.

Mohammed Alsaloussi, Şeyma Subaşına evlilik teklifi etti...

 

Ünlü isim evlilik teklifi sonrası, ‘Hayatımın ne kadar büyülü ve unutulmaz bir anı. Duygularımı anlatacak kelime bulamıyorum’ ifadeleriyle duygularını dile getirdi.

 

Mohammed Alsaloussi, Şeyma Subaşına evlilik teklifi etti...

 

Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, ‘Her şey yolunda evlilik hazırlığı yapıyoruz, çok heyecanlıyız’ demişti.

Evlilik kararıyla ilgili kızının görüşlerini de anlatan Subaşı, “Melisa ile abi-kardeş gibiler. Eğer Melisa sevmeseydi, istemeseydi ya da Melisa’dan öyle bir enerji almasaydım asla bu yola girmezdim” ifadelerini kullanmıştı.

 

Mohammed Alsaloussi, Şeyma Subaşına evlilik teklifi etti...

KİTABIN LİNKİNİ İSTİYORUZ!

Şeyma’yı ilk tebrik eden dostları oldu. Kısa sürede 2.5 milyondan fazla izlenmeye ulaşan videoya çok sayıda da yorum yapıldı. Bazı sosyal medya kullanıcıları Şeyma’dan 2019 yılında çıkardığı ‘Sadece Şeyma’ kitabının linkini isterken bazıları da şu mesajları yazdı, ‘Şeyma ne yaptın adama sesi titriyor’, ‘Tebrikler Şeyma! Senden öğreneceğimiz çok şey var’, ‘Özel ders acilen’, ‘Adam cidden seviyor ya sesi filan titredi resmen, sevindim ya mutlu olsunlar’, ‘Kitabın linkini istiyorum. Hemen, hemen…’

 

Mohammed Alsaloussi, Şeyma Subaşına evlilik teklifi etti...

 

HAMİLE İDDİALARINA CEVAP

Sosyal medyada 3.2 milyon takipçisi olan Subaşı son paylaşımıyla çok konuşuldu. Her pozunda eliyle karnını gizlemeye çalışan Subaşı’nın bu hareketi dikkatli takipçilerinin gözünden kaçmadı.

Şeyma Subaşı’nın takipçileri; “Hamile sanırım”, “Göbek çıkmış”, “Hamile gibi”, “Kesin hamile”, “Kilo da almış”, “Hamile, el sürekli göbekte” şeklinde yorumlar yaptı.

 

Mohammed Alsaloussi, Şeyma Subaşına evlilik teklifi etti...

 

Hamilelik haberleri karşısında sessizliğini bozan Subaşı, paylaştığı yemek fotoğrafının altına ‘ Bugün sağlıklı besleneyim…Sonra karnım falan çıkar Türk basını yine bilmiş bilmiş haber yapar” diyerek iddiaları yalanladı.

Subaşı, sözlerine; Bir de yarın büyük bir parti yapıyorum Ibiza’daki evimizde. Hiç durmadan dans etmeyi düşünüyorum. Ah nasıl olacak ki hamile halimle değil mi?” diye devam etti.

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !