Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

UFO MU YOKSA ULUSAL İBLİSYON TESİSLERİ Mİ ?

UFO MU YOKSA ULUSAL İBLİSYON TESİSLERİ Mİ ?
Simay Ohara
Simay Ohara( simay.ohara@haberkonseyi.com )
18 views
02 Ekim 2023 - 14:13
ABD’nin UFO’ları uzun zamandır bildiği ve son derece gizli bir UFO kurtarma programı olduğu aşikâr yakın bir zamanda açık oturum olarak gerçekleştirilen bir toplantıda üç pilot ”İnsan olmayan hava araçları” ve ”ölü pilotlar” iddiası ile yeminli beyanda bulundular.
İki pilot tarafından açıklanan bilgilere göre Cpr Franor tarafından San Diego açıklarında 2014 yılında görüntüler delilleriyle birlikte gösterilirken Ryan Graves isimli bir F18 pilotu gördüğü nesneleri ” Temiz, şeffaf bir kürenin içinde, koyu gri ve siyah küpler” olarak ifade etti.
Eski Amerikan istihbaratçısı ve hava kuvvetleri ast subayı olan olan David Grusch aynı zamanda görünmeyen hava araçları temsilcisi ABD federal hükümetinin gizli bir UFO programı olduğuna dair iddialarda bulunurken insansız hava araçlarının görüldüğünü pek çok sayıda ölen pilotları saklandığını ve araştırıldığını hatta tüm isimleri tek tek ifşa edeceğini iddia etti.
BOYUTLAR ARASI UFO HİPOTEZİ
 
UFO dünyaya düşecek kadar beceriksiz mi? Kendisine yöneltilen bu soruya ”Bunun dünya dışı olması gerekmeyebilir, tam olarak yüksek boyutlu fiziksel bir uzaydan geliyor olabilir.” diyen Grusch aynı zamanda Afrika bölgesinde de çeşitli görevlerde bulunmuş…
ABD’nin bu sırrı gizlemek için insan öldürdüklerine dair beyanlarda bulunan İstihbaratçı Grusch ABD’nin askeri hava sahasıyla görüşmeler yaparken aynı zamanda kötücül faaliyetler için dünyaya gelen bir UFO türünün varlığından da söz etmiştir.
Bütün bu iddialar füzyon patlaması olabilir mi ? 
UFO sandığımız şey her ne kadar yeminli beyanlarda bulunarak ifade edilmiş olsa da günümüz spiritüellerinin fal bakmaktan ileri gitmeyen bilinçsiz söylemleri olmaktan ileri gidemez. NASA tarafından yapılan araştırma ve söylemler de aynı şekilde bir DNA’nın sarmal yapıları gibi insanlar arasında kulaktan kulağa konuşularak günümüze gelmiştir, holografik evrenler aradın da çalışan bilinçler topluluğu manyetiği de buna birer örnek olarak gösterilebilirken elimizde bulunan deliller bence gerçekliği henüz mevcut olmayan UFO sandığımız şeyin füzyon reaktörleri hakkında yapılan projelerin yansıması olabileceğini çağrıştırıyor.
FİZYON REAKTÖRLERİ İLE NELER YAPILABİLİR ? 
Su ısıtabilir, buharlaştırabilir, elektrik üretmek için kullanabiliriz. Günümüzdeki nükleer reaktörler bu şekilde UFO olarak isimlendirilirken atmosferde meydana gelen sürtünmelerden kaynaklı olarak ortaya çıkan füzyon reaksiyonları patlama, saldırı veya sızıntı sırasında ortaya güçlü bir enerji açığa çıkartıyor. Verimli enerji üretimi için geliştirilen bu sistem 70 yıldır çalışmalarını ABD California eyaletinde sürdürmektedir .
Füzyon reaktörlerinin tek amacı enerji üretebilmektir. Füzyon reaktörleri gerçek olursa çok daha temiz ve çok daha verimli enerji kaynaklarına ulaşırız.
 
 UFO isimli uzay teorisyenlerinin bu sırrı gizlemek zorunda olduklarını fakat bize verilen akıl ile morötesi düşünce gücünü kullanmamız gerektiğini hatırlatır, spiritülleğin ötesinde mevcut gerçekliğimizin farkında olarak söylemlerin değil gerçeklerin içerisinde bulunmamız gerektiğini hatırlatmak isterim, sevgiler…

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !