Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

GÜÇLÜ AURA

GÜÇLÜ AURA
Simay Ohara
Simay Ohara( simay.ohara@haberkonseyi.com )
52 views
06 Şubat 2023 - 11:32
Evrende nesneler iki türden var edilmiştir. Bu türlerin şekil almış hali madde olarak isimlendirilirken şekil almamış olan hali ise enerji olarak isimlendirilir. 
İnsan madde boyutunda kendisini cilt tabakasıyla koruyabilir fakat manyetik boyutta nazar, mikroplar , kıskançlık gibi negatif enerjilere karşı da kendisini koruması gereklidir. İnsan bedenini koruyan bu manyetik enerji boyutuna aura denir. Auramız bizi her türlü negatif enerjilerden koruyan aynı zamanda yaşam enerjimizi de güçlendiren manyetik bir koruma kalkanıdır.
Güçlü bir auraya sahip olan insanlar kolay kolay hasta olmazlar, negatif olaylar karşısında yargısızdırlar, olumlu tutum sergilerler.
Enerjinin akış halinde olduğunu bilir kabul eder ve serbest bırakırlar.
Dışarıdan gelen kötü enerjilere karşı adeta güçlü bir koruma kalkanına sahiptirler, frekansları yüksek olduğu için negatif enerjilere karşı güçlü bir savunma mekanizması geliştirmişlerdir.
Hayatlarında olumsuz bir haber, kaza , ölüm , vefat gibi durumları önceden rüyasında görür veya dolaylı yoldan uyarılır evrensel olarak ilahi biçimde korunurlar, sezgileri güçlüdür.
Aurası güçlü olan insanların hisleri de oldukça güçlüdür, söyledikleri ve hissettikleri her şey çoğu zaman gerçektir. Telepatik yetenekleri oldukça gelişmiştir diğer insanların enerjilerini ve düşüncelerini kolaylıkla okuyabilirler.
Titreşim frekansı yüksek olan insanlar çekicidir, güçlü bir auraya sahip olan insanlara kolay aşık olursunuz. Genellikle girdikleri her ortam kalabalıklaşır adeta bolluk ve bereket mıknatısı gibi bulundukları her yere bereket enerjisini çekerler.
Güçlü bir auraya sahip olan insanlar kariyerinde de kolaylıkla başarı sağlar. Enerji dolu ve pozitif olmalarından dolayı insanlar sürekli onların güçlü auralarına çekilir.
Güçlü bir auraya sahip olmak için meditasyon, spor gibi kendimizle baş başa kalabileceğimiz zamanlar yaratmalıyız. Doğa ile bağ kurmalı örneğin doğada vakit geçirirken bir ağaca sarılmalıyız. Hayvanlarla ve bebeklerle vakit geçirmek, duş almak bazen gün batımını izlemek güçlü topraklama yöntemlerinden biridir. Dinlediğimiz müzikler , izlediğimiz filmler , etrafımızda bulunan renkler ve insanlar güçlü bir aura için frekansımıza etki edecek titreşimlerden bazılarıdır.
Auramız güçlendikçe pozitif insanlar ve olaylar da etrafımıza kolaylıkla çekilirler.
 Güçlü bir auraya sahip olan insanlar titreşimi yüksek olduğu için yüksek titreşimli  enerjileri de kolaylıkla hayatına çekerler.

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !