Instagram hesabını aktif kullanan ve günlük hayatından kesitler yayınlayan şarkıcı Zeynep Bastık, evinin bahçesinde arkadaşlarıyla birlikte keyifli bir gün geçirdi.

Havuzun ve güneşin keyfini çıkaran Bastık, o anları takipçileriyle de paylaştı. 27 yaşındaki şarkıcı, gönderisine, “Geçen pazar gününden ‘z’ raporu” notunu düştü.

Öte yandan yaptığı coverlar ile popüler olan şarkıcı Zeynep Bastık, mayıs ayında uzun bir süredir birlikte olduğu reklamcı nişanlısı Tolga Akış’tan evlenme teklifi almıştı.

Sevgilisine ikinci kez ‘Evet’ yanıtını veren Bastık, gözyaşlarına hakim olamamıştı. Akış’ın sürprizi karşısında duygusal anlar yaşayan Zeynep Bastık, mutluluğunu takipçileriyle paylaşmıştı.

2018 yılında aşk yaşamaya başladığı Tolga Akış ile 2019’da nişanlanan ünlü şarkıcı, “Tolga mesleğinde öngörüsü çok yüksek biridir ama özel hayatında bu kadar öngörülü olacağını düşünmedim. Daha ilişkimizin beşinci gününde evlilik teklif etti. Ben nasıl ‘Evet’ dedim, bilmiyorum. Sadece kalp ve inanmışlık… Mantık, bilinç yok” ifadelerini kullanmıştı.