Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

HADİ GÖREYİM SENİ SEREN

HADİ GÖREYİM SENİ SEREN
Yasar ÇAKMAK
Yasar ÇAKMAK( yasar@haberkonseyi.com )
107 views
16 Haziran 2021 - 17:31

Son zamanlarda siyaset ve mafya arasındaki usulsüzlükleri ortaya tek tek çıkmaya başladığı son günler de şimdi Magazin Dünyası’nda kirli çamaşırlar ortaya çıkmaya başladı.

Sanat Dünyasındaki kirli çamarşırların orta çıkarsa kimse kimsenin yüzüne bakamaz bunları bile magazin basında bazı arkadaşlarımızın sessiz kalmaların bir anlam veremiyorum niye ortaya çıkarmayalım niye yazmayalım kime ne borcumuz var  dürüst gazetecilik yapalım konuşalım bakın Seren Serengil açık ve net söylüyor ” Bende arsızların tepeleri var Erbil sana bulaşırlarsa bende onları yayınlarım diyor.

Yayınla Seren.

1994 yılın da ben bu mesleğe başladım. Magazin basında hep görürdüm belli sanatçılara dokunulmaz onlar müdürlerle yazı işleri müdürleri ile muhattap olurlardı onların dedikleri dedik  yaptıkları kimse bir şeyler yazamazdı bir telefon ile isleri hâl olurdu. Onların gece yaşantılarını iyi bilirdim bunları   gördüklerimizde bizi hemen uyarırlardı müdürlerimiz oralarda  çık git başka işlerin pesine diye

Seda Sayan ilk Demet Akalın kavgası başladı. Demet instagram’dan yayınladı. Seda cevap yazarak başlayan kavga şimdi Mehmet Ali Erbil’in cevabı ile daha da alevlendi. Seda Sayan’a ” Geçmisin biraz temiz olsaydı iftar programında sunardı Helal olsun televizyonlar reyting alamayan bu kadını hâlâ çalıştırıyor.” diyerek instagram’dan yayınlayan Erbil’e Seda Sayan’dan ağır bir açıklama geldi. Erbil’e Tuğba ile evliyken  hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Dahası var bence işine bak ruhunu arındır.

Açıkla bence Seren

Seda Sayan açıklamasından sonra olaya karışan Seren Serengil Erbil’e destek vererek ” Seni üzenin üzerim hale pavyondan çıkıp yemediği halt kalmamış zamanda zengin iş adamlarına kadın ayarlayarak peşkeşçekenleri hiç affetmem sana attıkları  iftirayı onlar ispat edemezler ama bende bu arsızların tepeleri var  sana laf ederlerse  onları yayınlarım”  açıklama yaptı

haddi görelim

Perdeler açılıyor tiyatro başlıyor kim kiminle neler yapmış  kimler gazinolar assolist olmak için kimleri hangi iş adamların gazinolar gelmediği hallerde o masaların aylarca paralarını ödetmiş hangi politikacıların evlerin özel konserler  veren hangi solistler bunları bildiklerin halde hangi ünlü mankenler zengin işadamları ve politikacılar birlikte mavi tur gezisine katılmış kimin eli kimin cebinde olduğunun açıklasınlar haddi görelim son dönemler iyi şeyler açıklanıyor bence sanat dünyasının dili çözülmeye başladı bile.

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !