Sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başaran Şema Subaşı, Ocak 2021’de Mısırlı Mohammed Alsaloussi ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Kendisi için uçak kapatan sevgilisi hakkında “Ben onun malı olmaktan mutluyum” açıklamasını yapan Subaşı, evlilik teklifi almasının ardından hamile olduğu haberleriyle sıkça gündeme geldi.

Geçtiğimiz günlerde Ibiza’da görüntülenen Subaşı’nın yanında sevgilisinin ve parmağında tektaş yüzüğünün olmaması ise ‘ayrılık’ dedikoduları alevlendirdi.

Magazin gündemine bomba gibi düşen haberlerden sonra Subaşı’dan sürpriz bir hamle geldi. Sevgilisiyle yer aldığı fotoğrafları sosyal medya hesaplarından silen Şeyma, böylelikle ayrılığı doğruladı.

Hamileliğini duyurduğu paylaşımı hemen silmesi de kafaları karıştıran 30 yaşındaki sosyal medya fenomeni, iki gün sonra da bebeğini kaybettiğini duyurdu.

Ünlü çift hakkında hemen hemen her gün yeni bir iddia ortaya atılırken, son olarak Mohammed Alsaloussi’nin dolandırıcı olduğu ileri sürüldü.

12 Haziran’da Alsaloussi’nin milyarder olmadığına dair haberler basına yansıdı. Mısırlı iş insanı, hakkında çıkan haberlere yanıt vermemeyi tercih etti.

Dolandırıcılık iddialarından sonra sessizliğini bozan Subaşı, “Ayrılık nedeniyle ilgili çıkan haber tamamen asılsızdır. Beni arayan gazetecilere söylediğim gibi: Biraz saygı gösterin. Ayrılık doğru ama sebepleri biz de kalsın” ifadelerini kullandı.

Şeyma Subaşı, büyük yankı uyandıran haberlerin ardından 3.3 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yeni bir paylaşımda bulundu.

Dil çıkardığı pozuna “Hayat size limon veriyorsa ondan limonata yapın” notunu düşen sosyal medya fenomeni, takipçilerinden yaklaşık 150 bin beğeni aldı.