Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Şevval Şahin Sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile Ayrıldıklarını Duyurdu

Şevval Şahin Sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile Ayrıldıklarını Duyurdu
76 views
23 Haziran 2021 - 11:27

Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin, yaklaşık iki yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile ilişkilerini sonlandırdıklarını açıkladı.

 

Ünlü manken Şevval Şahin (21),yazılım mühendisi sevgilisi Yiğit Marcus Aral (31) ile yollarını ayırdı. Şahin, ayrılık haberini Instagram hesabından duyurdu.

“İLİŞKİMİZ SAĞLIKLI DEĞİL”

Şahin yaptığı açıklamada, “Genelde asla böyle bir açıklama yapmam ancak ilişkimi çok açık bir şekilde yaşadım, bu yüzden bazı şeyleri açıklığa kavuşturma ihtiyacı hissediyorum. Marcus ve ben bir süre önce yollarımızı ayırdık. Hala birbirimizi önemsiyoruz ve ilişkimiz artık ikimiz için sağlıklı olmadığı için arkadaş olarak kalmaya karar verdik. Sizden bu hassas dönemde her iki tarafa da saygı göstermenizi rica ediyorum” ifadelerini kullandı.

“BEN DAHA 21 YAŞINDAYIM”

Çift, geçtiğimiz günlerde evlilik sorularını cevaplamıştı. Aral, “Zaten beraber yaşıyoruz ama çocuk olmadıkça bence evliliğe çok fazla gerek yok. Sonuçta ciddiyiz. Kafada anlaştıktan sonra kağıtta bir imzanın nedeni yok” ifadelerini kullanmıştı. Şahin ise “Arkadaşlar ben 21 yaşındayım. Hayatta öyle şeyler düşünmem şu an, yok” demişti.

TÜRKİYE’NİN GÜNDEMİNE OTURMUŞTU

Geçen yıl eylül ayında sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile pandemiye rağmen düzenledikleri ev partileriyle eleştiri oklarının hedefi olan Şahin, daha sonra da katıldığı bir programla Türkiye’nin gündemine oturmuştu.

Şahin, kendisine yöneltilen, “İstiklal Marşı’nı biliyor musunuz?”, “Atatürk’ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?” ve “Türkiye’de kaç coğrafi bölge var?” sorularına cevap veremeyerek, zor anlar yaşamıştı.

Birçok soruyu yanıtsız bırakan Şevval Şahin, “Fahrettin Koca’yı tanıyor musunuz?” sorusuna da “Pas” yanıtını vermişti.

Şahin’in bu sorulara yanıt verememesi sosyal medyada gündem olmuştu.

“BAZI KONULARI BİLMEMEM NORMAL”

Çıkan haberlerin ardından Şevval Şahin, şu açıklamayı yapmıştı:

İstiklal Marşı’nı okusaydım örnek Türk kadını mı olacaktım? Tavırlardan dolayı rahatsız oldum, okuyamadım. Ben o anların yayınlanmayacağı konusunda söz almıştım fakat yayınladılar, onlara dava açıyorum.

Beni bilen biliyor. 6 yaşından beri İngiltere’de büyüdüm. Bütün eğitimimi İngilizce aldım, bazı konuları bilmemem normal. Bu beni daha az mı Türk mü yapıyor? Sanmıyorum.

Pek çok ünlü isim de Şahin’e destek vermişti.

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !