Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Kimberley Garner’ın plaj keyfi

Kimberley Garner’ın plaj keyfi
104 views
03 Mart 2021 - 6:28

Kimberley Garner’ın plaj keyfi

 

Miami’de tatil yapan İngiliz oyuncu ve tasarımcı Kimberley Garner, önceki gün arkadaşları ile birlikte plajda objektiflere yansıdı. Sıcak havanın tadını çıkaran Garner’ın, kendi imzasını taşıyan beyaz yüksel bel bikinisi dikkatlerden kaçmadı.

İngiltere’de yayınlanan ‘Made in Chelsea’ adlı reality şov ile ünlenen Kimberley Garner, tatildeki halleriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Garner, bir süredir Miami’de deniz ve güneşin tadını çıkarıyor.

Önceki gün Miami’de objektiflere yansıyan Garner, moda tasarımcısı Julien Macdonald’ın da aralarında bulunduğu arkadaş grubu ile plajda boy gösterdi.

TASARIMINI SERGİLEDİ

TASARIMINI SERGİLEDİ

Son birkaç aydır Miami’de yaşadığı süre zarfında sağlam dostluklar kuran Kimberley Garner’ın altın sarısı düğme detaylı beyaz yüksel bel bikini ve aynı renk gömlek giymeyi tercih ettiği görüldü.

İngiliz tasarımcı, kombinini siyah yuvarlak bir güneş gözlüğü, bej rengi spor ayakkabılar, altın sarısı aksesuarlar ve lüks marka omuz çantasıyla tamamlamayı tercih etti.

Şıklığı ile göz dolduran 30 yaşındaki Garner, sahilde telefonunu elinden bir an olsun düşürmedi. Fit vücudu ile dikkat çeken Garner, kombiniyle kendi koleksiyonlarının tanıtımını da yapmış oldu.

OYUNCULUKTAN SONRA MODA DÜNYASINA YÖNELDİ

OYUNCULUKTAN SONRA MODA DÜNYASINA YÖNELDİ

Önce İngiltere’de oyunculuk eğitimi alan Kimberley Garner, sonra da Kaliforniya’ya giderek eğitimini orada sürdürdü. 2012 yılında katıldığı ‘Made In Chelsea’ adlı yapım sayesinde adını geniş kitlelere duyurdu. Fakat sonra moda alanına yöneldi.

SEVGİLİSİYLE TATİLDE

Covid-19 salgını nedeniyle kısıtlamada olan İngiltere’den uzaklaşıp tatilin tadını çıkaran 29 yaşındaki güzel, geçtiğimiz haftalarda yeni sevgilisiyle samimi şekilde görüntülenmişti.

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !