Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Kanye West sadece onu takip ediyor!

Kanye West sadece onu takip ediyor!
54 views
11 Haziran 2021 - 13:34

Ünlü model Irina Shayk ile aşk yaşamaya başlayan rapçi Kanye West, boşanmak üzere olduğu eşi Kim Kardashian’ı silemedi.

2014 yılında Kim Kardashian ile dünyaevine giren ve şimdilerde ise boşanma aşamasında olan Amerikalı rapçi Kanye West’in, Bradley Cooper ile ayrılığından sonra adı kimseyle anılmayan Rus model Irina Shayk (35) ile aşk yaşamaya başladığı öne sürülmüştü.

SADECE ONU TAKİP EDİYOR

Magazin dünyasında büyük yankı uyandıran iddianın yayınlanan fotoğraflarla doğrulanmasının ardından gözler West’e çevrildi. Ünlü rapçinin boşanmak üzere olduğu eşi Kim Kardashian’ı sosyal medyada silemediği görüldü. West, 5 milyondan fazla takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından sadece Kardashian’ı takip ediyor.

‘KİM’ SESSİZ!

Çıkan haberlerinden ardından suskunluğunu koruyan Kardashian ise West ve Shayk’ın birlikte fotoğraflanmasından sonra bu selfie’sini paylaştı.

PARİS’TE DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

West, 44. yaşını sevgilisiyle birlikte Fransa’da kutlamıştı. Çift, aşk söylentilerinin ardından Paris’te ilk kez yan yana görüntülenmişti.

NEW YORK’A DÖNDÜLER

İkili dün özel jetleriyle New York’a gelmişti. Gazetecilerden köşe bucak kaçan aşıklar, havalimanında da yakayı ele vermişti. West, görüntülenmemek için otomobilini uçağının yanına kadar getirtse de başarılı olamamıştı.

Shayk, New York’taki evine giriş yaparken paparazzilerden yüzünü gizlemeye çalışmıştı.

İLK SÖYLENTİ INSTAGRAM’DA ÇIKTI

West ile Shayk’ın ‘aşk’ söylentisi, ‘DeuxMoi’ adlı Instagram hesabından yapılan paylaşımlarla ortaya çıkmıştı. İsimsiz bir kullanıcının, “Kanye West, şimdi gizlice Irina Shayk, namı diğer Bradley Cooper’ın bebeğinin annesiyle çıkıyor” mesajı dedikoduları alevlendirmişti.

11 YILDIR TANIŞIYORLAR

Irina Shayk, 2010 yılında West’in “Power” müzik videosunda yer almış ve bu video ünlü modelin şöhret basamaklarını hızlı çıkmasında etkili olmuştu. West ile Shayk, 2012 Paris Moda Haftası’nda da birlikte eğlenirken görülmüştü.

Kardashian, iki gün önce West’in doğum gününü Instagram hesabından kutlamıştı.

“SENİ ÖMÜR BOYU SEVECEĞİM”

Kanye West ve üç çocuğu ile birlikte çekilen fotoğrafını paylaşan reality show yıldızı, gönderisine, “Doğum günün kutlu olsun. Seni ömür boyu seveceğim!” sözlerini not düşmüştü. Kardashian, bu paylaşımı ile boşanıyor olmalarına rağmen ‘West’e olan sevgisinin kaybolmadığını gözler önüne serdi’ yorumlarının yapılmasına neden olmuştu.

KANYE BOŞANMA AŞAMASINDA

West’in, Kim Kardashian ile boşanma davası sürüyor. Kim Kardashian ve Kanye West, bu süreçte uyumlu olmayı sürdürüyor. Evlilik sözleşmesine bağlı kalan ikili, ayrıca çocuklarının ortak velayeti konusunda da hemfikir.

Irina Shayk ile aşk yaşayan Kanye West sadece onu takip ediyor! Kim Kardashian...

‘İHANET’ İDDİALARI AYRILIK GETİRDİ

Shayk, ardından kızı Lea’nın babası olan Bradley Cooper ile birliktelik yaşamaya başlamış ancak 2019 yılında yollarını ayırmıştı. İkilinin ayrılık nedeni olarak ise şarkıcı Lady Gaga gösterilmişti.

‘A Star Is Born’ filmindeki rol arkadaşı Lady Gaga ile Bradley Cooper hakkında çıkan aşk dedikoduları uzun süre magazin gündemini meşgul etmişti.

Irina Shayk ile aşk yaşayan Kanye West sadece onu takip ediyor! Kim Kardashian...
CRISTIANO RONALDO İLE AŞK YAŞAMIŞTI

Irina Shayk da 2010’da dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile birlikteliğe başlamıştı. 2015 yılına kadar aşk yaşayan çiftten Irina, Ronaldo hakkında çıkan ihanet haberlerinden sonra ayrılık kararı almıştı.

Irina Shayk ile aşk yaşayan Kanye West sadece onu takip ediyor! Kim Kardashian...
“BUNU AÇIKLAMAK İSTEMİYORUM”

Geçtiğimiz aylarda özel hayatı hakkında neden konuşmadığını anlatan ünlü isim, konuyla ilgili şunları söylemişti:

Eski ilişkim tamamen benimle alakalı bir durumdur ve özeldir. Bunu açıklamak istemiyorum çünkü içimde yaşadığım şeyler. Bir çocuk yetiştirmekle çok meşgulüm. Eğer insanlar benimle ilgili yazmak isterlerse, yaparlar ama ben kendi hayatıma ve arkadaşlarıma odaklandım. Geri kalanı gürültü…

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !