Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Demet Evgar’dan hamilelik pozu..

Demet Evgar’dan hamilelik pozu..
14 views
18 Nisan 2022 - 10:17

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Sinema, sahne ve televizyonda neler olmuş? Magazin dünyasından kısa haberler…

Bebek göründü

4 aylık hamile olan Demet Evgar, ayna karşısında çektiği fotoğrafları sosyal medya hesabında takipçileriyle paylaştı. İlk bebeğini kucağına almaya hazırlanan ünlü oyuncunun göbeğinin iyice belirginleştiği görüldü.

23 yıldır el ele

“Yarım Elma” dizisindeki ‘Yonca’ rolüyle hafızalara kazınan Janset Paçal, önceki akşam sevgilisi Tarkan Gözübüyük ile Asmalımescit’te görüntülendi.

Fotoğraflarının çekildiğini fark edince şaşkınlık yaşayan Paçal ve Gözübüyük, muhabirlere “Arkadaşlar bizi bu saatte, bu halde nasıl tanıdınız?” diye sordu. Çift, sorular üzerine “Her şey yolunda. Gördüğünüz gibi 23 yıldır el eleyiz. Bugün de biraz eğlenelim istedik, şimdi eve dönüyoruz” dedi. (Behlül AYDIN)

 

Demet Evgardan hamilelik pozu... Bebek göründü

 

Kurt Efe’ye ziyaret

Başak Dizer-Kıvanç Tatlıtuğ çiftinin oğulları Kurt Efe geçen cuma dünyaya geldi. Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu ertesi gün çifti hastanede ziyaret etti.

İkinci bebeğini kucağına almaya hazırlanan ve 8 aylık hamile olan Kobal, sorular üzerine “Hamilelik süreci güzel gidiyor. Son aydayız. Her şey yolunda” dedi. (Behlül AYDIN)

 

Demet Evgardan hamilelik pozu... Bebek göründü

 

Paris dönüşü Bebek turu

Birlikte çıktıkları Paris tatilinden dönen Demet Şener ve Tolga Arman önceki gün Bebek’teki Lucca adlı mekandan çıkarken görüntülendi. Şener, sorular üzerine “Her şey çok güzel gidiyor. Güzel bir Paris tatilimiz oldu. Çok eğlendik, bolca da gezdik. İşlerimden dolayı İstanbul’a döndük” dedi. (Behlül AYDIN)

 

Demet Evgardan hamilelik pozu... Bebek göründü

 

Gördüğünüz gibi yüzüm aynı

Geçtiğimiz ay Fransız askısı yöntemiyle yüzünü gerdiren şarkıcı Berksan, operasyonun ardından ilk kez objektiflere takıldı. Önceki gün City’s Nişantaşı çıkışında görüntülenen şarkıcı, operasyonun ardından yüzünde bir değişiklik olmadığını söyledi ve konu hakkında kendisine olumsuz yorumlar yapanlara sitem etti: “Çok abarttılar. Çok sıradan bir operasyon. Gördüğünüz gibi yüzüm aynı.”

 

Demet Evgardan hamilelik pozu... Bebek göründü

 

 

Karan 3 yaşında

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çiftinin oğulları Karan 3 yaşına girdi. Çift, oğullarının doğum gününü yakın dostlarıyla birlikte kutladı. Partide çekilen kareler kısa sürede sosyal medyada yayıldı.

 

Demet Evgardan hamilelik pozu... Bebek göründü

 

Yönetmen oldu

Fadik Sevin Atasoy, Birleşmiş Milletler Kadın Birimi (UN Women) ve İKSV ortaklığında 41’inci İstanbul Film Festivali kapsamında, City’s Nişantaşı CineWAM sinemalarında yapılan gösterimleri izledi. Yurtdışı festivalleri için kendisinin yönettiği kısa film olduğunu söyleyen oyuncu, “Benim yönettiğim bir kısa film var onu yurtdışında birçok festivale gönderdik, inşallah iyi haberler alacağız” dedi.

11 yıldır Amerika’da yaşayan ve oyunculuk yapan Fadik Sevin Atasoy “Yurtdışında oyunculuk yapmak zor mu?” sorusuna “Oyunculuk mesleği her yerde zor. Ama hiç zorlanmadım aslında Amerika’da. Benim için şahane geçti 11 yıl” dedi.

 

Demet Evgardan hamilelik pozu... Bebek göründü

 

Gala için kıyafet baktı

Aslıhan Karalar önceki gün Nişantaşı’ndaydı. “Aynasız Haluk” adlı komedi filminde rol alan oyuncu, 27 Nisan’da yapılacak gala için kıyafet bakmaya çıktığını söyledi. Karalar, “Çok güzel bir projede yer aldım. Tolgahan Sayışman ve Erdal Özyağcılar gibi usta oyuncularla birlikte oynadığım için de kendimi şanslı hissediyorum” dedi.

 

Demet Evgardan hamilelik pozu... Bebek göründü

 

19 yıl sonra yeni şarkı

Seçkin Piriler, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Çok heyecanlı ve mutlu olduğunu söyleyen Piriler “2003 yılında çıkarmış olduğum ‘Kırmızı Pabuçlar’ albümünden sonra tekrar bir şarkı çıkarmak için çalışmalara başladım. Yaz aylarının sonuna doğru yetiştirmeye çalışıyorum. Anadolu rock tarzında olacak” dedi. (Behlül AYDIN)

 

Demet Evgardan hamilelik pozu... Bebek göründü

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !