Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Bakan Bey Bu Ne Çelişki !

Bakan Bey Bu Ne Çelişki !
Yasar ÇAKMAK
Yasar ÇAKMAK( yasar@haberkonseyi.com )
6 views
29 Aralık 2021 - 10:15

Bu Nasıl bir Şey

Dünyayı sarsan Covit-19 virüsü ve bütün Dünya sarsan bu virüsün mikrobundan artı varyantları çıkarken Bütün Dünya aşı olmak için çabalanırken  hastanelerde ve sağlık ocaklarında aşı olan kişiler bir açıklamalı imzalatıp öyle aşı yapıyorlar.

Ben kendim üçüncü doz aşımı Biontech Alman aşısı olarak yaptırdım sağlık ocağında ki hemşire yerine bir gebe uzman hemşire bana bu evrakı doldurmamı ve imzalamamı istedi. Tabii ki önce okudum içerisinde şöyle yazıyordu; ilerde olacak olan hastalıklardan biz sorumlu değiliz. yazan bir evrak imzalattılar.

Bu Ne Nane Bu Ne Lahana Turşusu

Bir çoğumuz imzalayıp aşı olmuştur hiç okumadan böyle bir skandalı kimse görmezden geliyor. Neden insanlar sanki uyur gezer bir durum olmuş da kimse neyi imzaladıklarının yarısının bile haberi yoktur Tabii ki. Aile hekimimden görüş almak için gittim tabii ki ismi vermek istemiyorum ama genç doktor arkadaş şöyle bir açıklama yaptı; maalesef ilerde her şey olabilir ama covit-19 hastalığına yakalanırsanız  ölme riskiniz var ama tabi bilinmez bu uygulama doğru değildir bence. Demesine rağmen bir çok vatandaşımız hiç aldırmadan, okumadan imzalayıp aşı oluyorlar.

Bakan bey bu ne çelişki

Sağlık Bakan ve Cumhurbaşkanı sürekli vakalardan bahsedip duruyorlar. Sağlık kurulunda oluşan bir sürü prof. Dekanlar  bunlar hiç biri bu olayı  ne olduğunun bilmiyorlar mı? Tabii ki biliyorlar ama hiç kimse bu konu açmak bile istemiyor.

Yeni varyantlar yolda mı ?

Bir çok ünlü isimlerin  covit-19 olduğunu evinde ve hastanede tedavi olduklarını öğrendim. Orhan Gencebay , Sevim emre, Emre Belözoğlu ve Kenan İmirzalıoğlu Yardı dizisin oyuncuları bir çok kişinin covit-19 olduğunun evinde hastanede tedavi oldukların  öğrendim çok geçmiş olsun en kısa zaman iyileşirler inşallah

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !