Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Ünlüleri buluşturan nikah

Ünlüleri buluşturan nikah
48 views
20 Haziran 2021 - 10:57
Yönetmen Uluç Bayraktar, sevgilisi Alara Hamamcıoğlu ile dünya evine girdi. Çiftin nikah törenine, Kıvanç Tatlıtuğ, Cansu Dere, Aras Bulut İynemli ve Özge Özpirinçci gibi birbirinden ünlü isimler katıldı

‘Ezel’, ‘Karadayı’, ‘Çarpışma’, ‘İçerde’ ve ‘Babil’ gibi iddialı dizilerin yönetmenliğini yapan Uluç Bayraktar, sevgilisi Alara Hamamcıoğlu ile Emirgan’daki bir mekanda düzenlenen sade bir törenle evlendi.

Nikaha çok sayıda ünlü isim katıldı. Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer, çifti, Cansu Dere, Aras Bulut İynemli ile sevgilisi Bige Önal, yapımcı Kerem Çatay, Ece Sükan, Özge Özpirinçci, Rıza Kocaoğlu, Engin Öztürk, senarist Ece Yörenç, Barış Falay ve Hazal Subaşı gibi televizyon dünyasının yıldızları davette hazır bulundu.

KIVANÇ’IN PAYLAŞIMI OLAY OLDU

Kıvanç Tatlıtuğ da eşi Başak Dizer ile bu fotoğrafını Instagram hesabından yayınladı. Ünlü oyuncunun paylaşımı adeta sosyal medyayı salladı. Tatlıtuğ ve Dizer’in yer aldığı fotoğraf 500 binden fazla beğeni aldı. Çiftin fotoğrafı sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu.

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !