Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

menu1

Ünlü Yıldızlardan Geçmiş Olsun Paylaşımları

detay1
Ünlü Yıldızlardan Geçmiş Olsun Paylaşımları
21 views
31 Temmuz 2021 - 10:01
detay2

Türkiye’yi etkisi altına alan orman yangınlarına dünyaca ünlü isimler de sessiz kalamadı.

Türkiye, 4 gündür yanan ormanları için mücadele ediyor. 20 farklı şehrin farklı farklı ilçelerinde çıkan yangınlar için Türkiye’nin farklı noktalarından yardımlar yağıyor. İtfaiye ekiplerinin mücadelesiyle kontrol altına alınmayan çalışılan yangınlar dünya basınına da konu oldu. Ormanların yandığını gören dünyaca ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından paylaşım yaparak ülkeye destek oldu.

DUA LIPA: SENİNLEYİM TÜRKİYE

Dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa, 69,6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Zavallı gezegenimiz ağlıyor. İklim değişikliğinin gerçek olduğunu ne zaman göreceğiz? Gerçeklerle yüzleşmeliyiz. Doğa anayı koruyun. Seninleyim Türkiye” ifadelerini kullandı.

 

Dua Lipa ve Michele Morrone, Türkiye'deki yangınlara sessiz kalamadı

MICHELE MORRONE: BU YAKINDA BİTECEK

Instagram2da 12,7 milyon takipçisi bulunan başarılı oyuncu Michele Morrone ise yaptığı paylaşımda “Türkiye’ye yakınım, bu yakında bitecek” dedi.

Dua Lipa ve Michele Morrone, Türkiye'deki yangınlara sessiz kalamadı

Bella Hadid: Türkiye İçin Dua Ediyorum

Bella Hadid dün akşam İnstagram hesabından yaptığı paylaşımla destek oldu. İnstagramda 44 milyon takipçisi bulunan Hadid mesajında şunları belirtti;

”Aman Tanrım bu dayanılmaz derecede üzücü. Türkiye toprağı ve varlıkları için dua ediyorum. Türkiye’yi çok seviyorum.” dedi.

detay3
kayıt2

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !