Türkiye’nin Şeyma Subaşı’nın sevgilisi olarak tanıdığı Mısır asıllı Amerikalı iş insanı Mohammed Alsaloussi’nin (Meedo) Ferrari marka otomobilinin iddiaya göre çalıntı olduğu ortaya çıktı.

Meedo, sadece 349 adet üretilen 1996 yapımı Ferrari F50 modelini 2019’da 1.95 milyon dolara (14 milyon lira) almıştı.

İtalyan Paolo Provenzi, aracın kendine ait olduğunu ve 2003’te Imola’dan çalındığını iddia etti.

MAHKEME KARAR VERECEK Meedo ise aracı çalıntı olduğunu bilmeden aldığını öne sürdü. Aracın kime ait olduğuna mahkeme karar verecek.

YENİ AŞKINI BÖYLE DUYURMUŞTU Şeyma Subaşı, 1.5 yıl birlikte olduğu İtalyan DJ Guido Senia’dan geçen yaz ayrılmıştı. Uzun süredir Miami’de tatil yapan sosyal medya fenomeni, 4 Ocak tarihinde yeni sevgilisi ile sarmaş dolaş ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

ADINI DÖVME YAPTIRDI! Ünlü fenomen, Instagram’ın hikaye bölümünden yaptığı paylaşımlarla yeni dövmesini takipçilerine göstermiş, sevgilisi Mohammed Al Saloussi’nin adını “Meedo” olarak koluna yazdırdığı ortaya çıkmıştı.

Subaşı, bornozlu şekilde sevgilisine sarılırken verdiği pozu, “Tamamen seninim” notuyla yayınlamış, takipçilerinden 60 binin üzerinde beğeni ve yüzlerce yorum almıştı.

SANSÜRLEMİŞTİ Fenomen, sevgilisinin kucağında bir poz daha paylaşmıştı. Mısırlı iş insanının eli kalçasında olan Subaşı, kalça kısmını emojiyle sansürlemişti.

“BENİ ÖZEL HİSSETTİREN ADAM” Subaşı, bir diğer paylaşımına, “Beni sadece bugün değil, her gün dünyanın en şanslı kızı gibi özel hissettiren adam. Hayatımda olduğun için teşekkürler. Tamamen seninim” notunu düşmüştü.