Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Seren Serengil hastaneye kaldırıldı!

Seren Serengil hastaneye kaldırıldı!
148 views
02 Nisan 2021 - 14:55
‘Dumping Sendromu’ hastalığına yakalanan Söylemezsem Olmaz yorumcusu ünlü şarkıcı ve oyuncu Seren Serengil, apar topar hastaneye kaldırıldı. Serengil’in sağlık durumu nasıl?

Zayıflamak için 2016 yılında geçirdiği mide ameliyatının ardından hızla kilo vermeye başlayan ve 46 kiloya kadar düşen Seren Serengil, Dumping Sendromu hastalığına yakalanmıştı.

‘Ameliyat olmazsam yaza çıkmam’ açıklaması ile günlerce konuşulan ünlü sunucu, sevenlerini korkutmuştu. Ardından tedavi olan Serengil, iyileşmeye başlamıştı.

Ancak ‘Söylemezsem Olmaz’ programının yorumcularından olan Seren Serengil, bugün canlı yayında haber yorumladığı esnada fenalaştı.

Bircan Bali, reklam arasına gidilmesini sağlarken Serengil, yayından çıktı. Reklamların bitmesinin ardından Arto, Seren Serengil’in sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Arto sağlık durumunu açıkladı

Arto, “Problemi var. Kendine biraz daha iyi bakması gerekiyor. Çok acil bir şey değil ama yine de sağlığı sıkıntılı. Dolayısıyla bir müddet ufak da olsa bir tedavi görmesi lazım” açıklamasını yaptı.

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !