Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Sedat Peker’e Bilgi Sızdıran Bakan Kim?

Sedat Peker’e Bilgi Sızdıran Bakan Kim?
55 views
13 Temmuz 2021 - 11:40

Gazeteci Mehmet Tezkan, organize suç örgütü lideri olduğu ileri sürülen Peker’in ifşaatlarından yola çıkarak, “Soylu’nun Bakanlar Kurulu’ndaki söylerini Peker’e kim aktarır, kim sızdırır?” diye sordu.

Sedat Peker'e Bilgi Sızdıran Bakan Kim?

Mehmet Tezkan, T24’deki yazısında “Soylu’nun sözlerini anında Peker’e ileten bakan neden böyle bir iş yapsın ki!.. Belki o da kepçelenmiştir. Peker’in elinde onun da dosyası vardır. Peker onun da kirli çamaşırlarını biliyordur. Olamaz mı?” diyerek şunları yazdı: Sedat Peker’e siyaset dünyasından da yardım eden bilgi sızdıran mutlaka vardır. Hatta bakanların içinden. Yok artık diyeceksiniz! Demeyin..

SENİ TAKİP EDİYORUM

Peker’in son açıklamasına bakalım.  Bakanlar kurulu toplantısını ve Süleyman Soylu’yu kastederek şöyle dedi: ‘ Toplantıda Sedat Peker’i takip ediyoruz., şu an şu ülkede, hem Türkiye’de hem bulunduğu yerde operasyon yapacağız diyordun ya sen beni dakika dakika takip ederken ben de seni Bakanlar Kurulu’ndaki  konuşmaların dahil dakika dakika takip ediyorum’

KİMSE MERAK ETMİYOR MU?

Soylu’nun Bakanlar Kurulu’ndaki söylerini Peker’e kim aktarır, kim sızdırır? Olağan şüpheli kimdir? Kim olacak, o toplantıda yer alan bakanlardan biri olmalı… O bakan kim? Cumhurbaşkanı merak etmiyor mu? Soylu merak etmiyor mu? MİT Başkanı merak etmiyor mu?

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !