Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Şarkıcı Gülşen 50 konserini iptal etti

Şarkıcı Gülşen 50 konserini iptal etti
HaberKonseyi Editör
HaberKonseyi Editör( editor@haberkonseyi.com )
10 views
14 Eylül 2022 - 19:57

Şarkıcı Gülşen 50 konserini iptal etti

İmam Hatip Liselilere yönelik sarf ettiği sözleri nedeniyle tutuklanan, daha sonra serbest bırakılan şarkıcı Gülşen, yılbaşına kadar olan 50 konserini iptal ettiğini bildirdi. Kararın tamamen Gülşen’in kendi inisiyatifinde olduğu açıklandı.

DHA muhabirine açıklama yapan menajeri Haluk Şentürk, bir süre dinlenme kararı alan Gülşen’nin yılbaşına kadar planlanan 50 konserini Iptal ettiğini söyledi.

Gülşen’in Avukatı Emek Emre de konseri iptallerinin hukuki bir yönünün bulunmadığını, kararın tamamen Gülşen’in inisiyatifinde olduğunu belirtti.

İMAM HATİP LİSELİLERE YÖNELİK SÖZLERİ NEDENİYLE TUTUKLANMIŞTI

Ataşehir’de 30 Nisan 2022’de verdiği konserde İmam Hatip Liselilere yönelik sarf ettiği sözleri nedeniyle tutuklanmış daha sonra itiraz üzerine konutu terk etmemek şartıyla tahliyesine karar verilmişti. Gülşen’in avukatı Emek Emre, iddianamenin İstanbul 11. Asliye Ceza Mahkemesi’nce kabul edilmesinin ardından ev hapsinin kaldırılması için talepte bulunmuştu. Talebi üst mahkeme değerlendirdi. İstanbul 7. Ağır Ceza Mahkemesi, 29 ağustos tarihinden beri ev hapsinde olan Gülşen’in ev hapsinin kaldırılmasına karar vermişti.

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !