Geçtiğimiz aylarda Erçin Karabulut’tan boşanan ve ardından yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilen Nilay Deniz, sezonu Bodrum Yalıkavak’ta açtı.

Aşk iddiaları karşısında sessizliğini koruyan Nilay Deniz, bir kadın arkadaşıyla tatile çıktı. Havuz başında güneşlenen Deniz, sıcaktan bunalıp havuza atladı.

Düzgün fiziğiyle göz dolduran güzel oyuncunun, 3 günlük Bodrum tatilinin ardından yeni başlayan diziden ayrılacağı öğrenildi.

Öte yandan Nilay Deniz, geçtiğimiz aylarda üç yıl önce evlendiği görüntü yönetmeni Erçin Karabulut’tan boşanmıştı. Deniz, boşanmaden önce, evini ayırmış hatta eşinin soyadını ve beraber mutlu günlerde çektikleri video ile fotoğrafları da silmişti.

Boşanmanın ardından Deniz, kafa dinlemek için arkadaşlarıyla tekne turuna çıkmıştı. Güzel oyuncu, Bodrum ve Marmaris’ten sonra İstanbul’a gitmişti.

Nisan ayında doğum gününü kutlayan Deniz, sevenlerinden hediye yerine Türkiye Otistiklere Destek ve Eğitim Vakfı’na bağış istemişti.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan oyuncu, “Bana verebileceğiniz en güzel hediye, yapacağınız bağışlar olacak” diye yazmıştı.