Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Merve Boluğur ‘İlişkide Egzozu Bozuk Kamyon Gibiyim’

Merve Boluğur ‘İlişkide Egzozu Bozuk Kamyon Gibiyim’
72 views
09 Haziran 2021 - 9:39

Geçtiğimiz günlerde YouTube kanalında kendi aşklarından ve ilişkilerin doğasından bahseden Merve Boluğur, “İlişkileri iyi diye gözükenler taviz veriyorlar. Çok sabır gösterip kendini hiçe sayanlar var” demişti.

“SEVGİLİM VAR, EL ALEM GÖRSÜN…”
Ünlü oyuncu, “Ben sırf bir şeyler gerçekleşsin diye orada duramıyorum. ‘Bir sevgilim var, el alem görsün, şu kadar parası var’ demiyorum. Yanlış bir yerde olmaktansa kendi dünyamda kalırım” şeklinde konuşmuştu.

Boluğur, “Karşımızdaki insanı anlamaya yönelik hareket etmeliyiz. Mesela kaçan kovalanır bana çok çiçek alıyor diyebilirsin. Fakat o senin popülerliğin, güzelliğin için olabilir. O anki boşluktan olabilir. O insanı önemseyebildiğin zaman sağlam bir şeyler kurabilirsin” ifadelerini kullanmıştı.

“ERKEĞİN BULMASINI İSTİYORUM”
Uzun süredir ekranlarda olmayan oyuncu, “Erkeğin genetik yapısı ve yaratılışından ötürü fiziksel kuvveti var. Kadının evin içini düzenlediği, erkeğin dışarıyla ilgilendiği alanlar söz konusu. Kendimi bir arı gibi düşünürsem erkeğin konmasını, erkeğin bulmasını istiyorum” demişti.

Boluğur, “İnip kalkmalarım zaten meşhur. Çünkü popo kıvrımlarımı önemsiyorum. Hafif de kaslı bir görüntü. Fena değil. Sağlıklı bir bedenim var. Sürekli beraberiz ona saygı duyuyorum, iyi bakıyorum” açıklamasını yapmıştı.

“İLİŞKİDE İYİ DEĞİLİM”
Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başaran 33 yaşındaki güzel, son olarak Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle soru-cevap yaptı.

Merve Boluğur, “İlişkide sürekli sorun çıkarıyorum ve istemsiz her şeye alınıyorum. Bunu nasıl aşabilirim?” sorusuna dikkat çeken çeken bir karşılık verdi.

Ünlü oyuncu, “Özel ilişkide iyi değilim. Egzozu bozuk kamyon gibiyim. Günümüz ilişkilerinde kadınlar erkekleşti. Erkeklerin birçoğu da kadın gibi” ifadelerini kullandı.

MERVE’NİN TAHAMMÜL EDEMEDİKLERİ
Geçtiğimiz günlerde bir psikologla YouTube kanalından video yayınlayan Merve Boluğur, ilişkide tahammül edemediklerini şöyle sıralamıştı:

“Aşırı cool olması”, “Ergen olması”, “Anne bağımlısı olması”, “Kaotik ve kıskanç ilişki”, “Aşırı iltifat etmesi ve büyük cümleler kurması.”

Boluğur ayrıca, “Meditasyon bana çok yardımcı oldu. Sevgi gibi kelimelerin bende ne çağrıştırdığını ve bu duyguyu kolayca kime aktarıyorum diye düşünüyorum” demişti.

 

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !