Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Burçin Terzioğlu: İlker ile düşman değiliz!

Burçin Terzioğlu: İlker ile düşman değiliz!
35 views
22 Mayıs 2021 - 11:53
Ünlü oyuncu Burçin Terzioğlu, önceki gün Bebek’teki bir güzellik merkezinden çıkarken görüntülendi. Terzioğlu, eski sevgilisi İlker Kaleli hakkındaki soruya, “Ayrıldık ama düşman değiliz” dedi

Burçin Terzioğlu, gazetecilerle ayaküstü sohbet etti. Terzioğlu, “Yaklaşık 20 gündür evdeydik. Birkaç işlem yaptırdım” dedi. Birçok proje teklifi olduğunu söyleyen Terzioğlu, “Şu anda imza attığım bir proje yok. Ama bir şey olursa muhakkak haberiniz olur” şeklinde konuştu.

“DOST KALDIK”

Gazetecilerin, “Geçtiğimiz günlerde İlker Kaleli’nin ‘Poyraz Karayel’ dizisinin müziklerini yapan merhum Alpay Göktekin anısını paylaştığı bir yazıyı beğendiniz ve bu çok konuşuldu. İlkey Bey ile arkadaşlığınız devam ediyor mu?” sorusuna, Terzioğlu, “İlişkimiz bitti ama düşman değiliz. Dost olarak kaldık. Bununla ilgili çok konuşmaya gerek yok” yanıtını verdi.

Terzioğlu ve Kaleli, ‘Poyraz Karayel’ dizisinde tanıştıktan sonra aşk yaşamaya başladı. 3,5 yıl süren beraberlik sürpriz bir şekilde sonlandı.

Çiftin yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre İlker Kaleli, Emirgan’da sevgilisiyle birlikte yaşadığı evden eşyalarını toplayıp ayrıldı. Çiftin arkadaşları araya girse de iki ünlü isim kararlarından vazgeçmedi.

Kaleli’in geçtiğimiz aylarda şarkıcı Sıla ile yeni bir aşka yelken açtığına ilişkin haberler basına yansımıştı.

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !