Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Boşanmadan Yeni Bir Aşka Yelken Açtı

Boşanmadan Yeni Bir Aşka Yelken Açtı
47 views
26 Mayıs 2021 - 12:24
Kim Kardashian ile boşanma aşamasında olan Kanye West ve Irina Shayk hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. İkilinin flörtleşmeye başladığı öne sürüldü. Kardashian’ın bu konu hakkında ne diyeceği ise şimdiden merak konusu oldu

2014 yılında Kim Kardashian ile dünyaevine giren ve şimdilerde boşanma aşamasında olan Amerikalı rapçi Kanye West’in yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. West’in, Bradley Cooper ile ayrılığından sonra adı kimseyle anılmayan ünlü model Irina Shayk ile birliktelik yaşadığı konuşuluyor.

Söz konusu söylenti, ‘DeuxMoi’ adlı Instagram hesabından yapılan paylaşımlarla ortaya çıktı. İsimsiz bir kullanıcının, “Kanye West, şimdi gizlice Irina Shayk, namı diğer Bradley Cooper’ın bebeğinin annesiyle çıkıyor” mesajı dedikoduları alevlendirdi.

Irina Shayk, 2010 yılında West’in “Power” müzik videosunda yer almış ve bu video ünlü modelin şöhret basamaklarını hızlı çıkmasında etkili olmuştu. West ile Shayk, 2012 Paris Moda Haftası’nda da birlikte eğlenirken görülmüştü.

KANYE BOŞANMA AŞAMASINDA

West’in, Kim Kardashian ile boşanma davası sürüyor. Kim Kardashian ve Kanye West, bu süreçte uyumlu olmayı sürdürüyor. Evlilik sözleşmesine bağlı kalan ikili, ayrıca çocuklarının ortak velayeti konusunda da hemfikir.

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !