Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Bodrum’da Yasemin Şefkatli rüzgarı

Bodrum’da Yasemin Şefkatli rüzgarı
56 views
12 Haziran 2021 - 10:38

Bodrum’da Yasemin Şefkatli rüzgarı

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses ile oyuncu Derya Tuna’nın oğlu İdo Tatlıses’in sevgilisi Yasemin Şefkatli, Bodrum tatilinde güzelliği ve formda görüntüsüyle ilgi odağı oldu.

İdo Tatlıses ile Çeşme tatilinin ardından soluğu kız arkadaşları ile birlikte Bodrum’da alan Yasemin Şefkatli, önceki gün Yalıkavak’taki D Plaj Evleri’nde objektiflere takıldı.

Nişanlısının İstanbul’a dönmesi üzerine kız arkadaşlarıyla tatiline Bodrum’da devam etme kararı alan 29 yaşındaki oyuncu, güzelliğiyle büyüledi.

Öğle saatlerinde iskeleye gelen Şefkatli, önce suyun sıcaklığını kontrol etti, daha sonra denize girmek yerine şezlonga uzanıp güneşlendi.

Tatilin tadını doyasıya çıkaran Yasemin Şefkatli’nin, şakıcı sevgilisi İdo Tatlıses ile sürekli görüntülü konuşması dikkat çekti.

Güneşin tenini yakmaması için bol bol krem sürerek korunmaya çalışan Şefkatli, denize girip ferahlamak istese de arkadaşlarının eşlik etmemesi nedeniyle uzun bir süre suya giremedi.

Fit haliyle bakışları üzerinde toplamayı başaran Şefkatli, akşam saatlerinde bir arkadaşıyla birlikte denize girdi.

Genç oyuncunun neşeli hali dikkatlerden kaçmadı. Plajda ilgi odağı olan Yasemin Şefkatli, denizde gözlüğünü çıkarmadı.

DÜĞÜN İKİ KEZ ERTELENDİ

Güzel oyuncu, 2017’de aşk yaşamaya başladığı İdo Tatlıses ile Ekim 2020’de nişanlanmıştı. Dünyaevine girmek için gün sayan çift, aralık ayında nikah masasına oturacaktı ancak pandemi koşullarından dolayı düğünü ertelemek zorunda kaldılar.

Sonrasında mayıs ayında evleneceklerini söyleyen çift, tüm sevdiklerinin yanında olmalarını istedikleri için nikah tarihlerini bir kez daha erteleyince soluğu tatilde almıştı.

 

 

 

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !