Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Aleyna Tilki: Beni taklit etmeye başladılar

Aleyna Tilki: Beni taklit etmeye başladılar
41 views
31 Mayıs 2021 - 11:56
Önceki gün Kuruçeşme’de objektiflere yansıyan genç şarkıcı Aleyna Tilki, son çıkardığı İngilizce şarkısı ‘Retrograde’den bahsetti. Tilki, “Amacım dünya sektörüne Aleyna’yı tanıtmaktı. Bunu da yapmış olduk. Dünya çapındaki ünlü prodüktörlerle çalışmaya başladım. Hedefim dünya çapında taklit edilebilir biri olmak ve stilimi göstermekti. Birçok dünya markası da beni taklit etmeye başladı. Sektöre girdiğimi buradan anlayabiliriz” dedi

Bir süredir Londra’da yeni şarkısının hazırlığını yapan Aleyna Tilki, önceki gün Kuruçeşme’de görüntülendi. Bir ödül töreni çekimlerine katılan genç şarkıcı, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

“BENİ TAKLİT ETMEYE BAŞLADILAR”

Son çıkardığı İngilizce şarkısı ‘Retrograde’den bahseden Tilki, “Sektörel bir geri dönüş bekliyordum. Amacım dünya sektörüne Aleyna’yı tanıtmaktı. Bunu da yapmış olduk. Dünya çapındaki ünlü prodüktörlerle çalışmaya başladım. Hedefim dünya çapında taklit edilebilir biri olmak ve stilimi göstermekti. Birçok dünya markası da beni taklit etmeye başladı. Sektöre girdiğimi buradan anlayabiliriz” şeklinde iddialı konuştu.

“OYUNCULUK ÇOK ZORMUŞ”

Şarkıcı, gazetecilerin, “Tekrar oyunculuk yapar mısınız?” sorularına da yanıt verdi.

Aleyna Tilki, konuyla ilgili, “Bilemiyorum. Oyunculuk çok zormuş. Şarkı yaparken 24 saat stüdyoda kalabilirim ama bir dizide yönetmenin beni yönettiği, sürekli istenileni yapmak bana göre bir şey değil” yanıtını vererek, oyunculuk yapmaya sıcak bakmadığını ifade etti.

“BU DESTEĞE İHTİYACIM VARDI”

Öte yandan Instagram’da 2 milyondan fazla takipçisi bulunan Aleyna Tilki’ye yeni şarkısı ile ilgili aldığı geri dönüşler sorulmuştu.

Ünlü şarkıcı, “Harika tepkiler alıyorum. Özellikle Latin Amerika, Hindistan ve Kuzey Avrupa’dan çok güzel tepkiler alıyorum. Bunların dışında Türkler zaten beni çok güzel destekliyor. Bu desteğe ihtiyacım vardı ve sağ olsunlar bana bu desteği verdiler” ifadelerini kullanmıştı.

“KONYA’DA DOĞMAK BANA ÇOK ŞEY KATTI”

“Amerikada doğmuş olsaydın her şey daha farklı olur muydu?” sorusuna yanıt veren Tilki, şunları söylemişti:

Daha kötü olurdu. Amerika’da doğup, büyüseydim oradaki starlardan bir farkım kalmazdı. Konya’da doğmak, Anadolu’nun enerjisini taşımak, bana çok şey kattı. Benim dünya starı olabilecek olmamın başlıca nedeni kendine has bir tip olmam. Yurt dışındaki insanlar da bu konuya çok ilgi gösteriyor. Beni dünya starlarından ayıran şey; bence Konya’da doğmuş olmamdır. Başlangıcım yurt dışında olsaydı bu kadar özel bir sanatçı olamazdım.

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !