Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Umut Evirgen-Melisa Şenolsun Çifti Bodrum’da Görüntülendi

Umut Evirgen-Melisa Şenolsun Çifti Bodrum’da Görüntülendi
41 views
08 Haziran 2021 - 13:59

Umut Evirgen ve Melisa Şenolsun Bodrum’da başbaşa tatil yaparken görüntülendi.

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre; Aşkları tam gaz devam eden oyuncu Melisa Şenolsun ile işletmeci Umut Evirgen, önceki gün Bodrum’da objektiflere takıldı.

Aşıklar, Türkbükü’nde el ele yürürken görüntülendi. Çift, soruları yanıtsız bıraktı.Umut Evirgen, oyuncu Tuba Büyüküstün’den ayrıldıktan sonra Şenolsun ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

HAPİS İSTEMİYLE YARGILANIYOR
Emirgan’daki eğlence mekanında tartışma yaşadığı arkadaşı Ali Akın’ı darp ettiği iddiasıyla yargılanan ünlü işletmeci Umut Evirgen hakkında savcı, mütalaasını verdi. Mütalaada, Evirgen’in Kasten yaralama suçundan 4 yıl 6 aya kadar hapsi talep edilmişti.

“MAĞDUR OLAN BENİM”

Duruşmada savunmasını yapan Evirgen, müşteki Ali Akın’ın şikayetinden vazgeçtiğini söyleyerek, “Kendisi çok sarhoştu. Bana, babama ve kız arkadaşıma adlarını kullanarak küfür etti. Buna rağmen önce taksiye bindirerek, evine gönderdim. Ancak yarım saat sonra yine geldi. Bana saldırmaya çalışırken yere düştü. Sonra da arabamla bizzat ben evine bıraktım. Uzun yıllardır bu işi yapıyorum. 5 tane mekanım var. 21 yaşından beri bu işi yapıyorum. Daha önce böyle bir olayla hiç karşılaşmadım. Böyle şeyler beni itibarsızlaştırıyor. Burada mağdur benim” demişti.

 

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !