Haber Konseyi | Doğru Tarafsız Gazetecilik

Bergüzar Korel’den hamilelik pozu

Bergüzar Korel’den hamilelik pozu
155 views
26 Haziran 2021 - 10:33
Üçüncü kez bebek heyecanı yaşayan Bergüzar Korel-Halit Ergenç çifti sezonu Bodrum’da açtı. Korel, tatilde belirginleşen karnıyla ilk kez poz verdi

2009 yılında nikah masasına oturan oyuncu Bergüzar Korel ve Halit Ergenç,  şu sıralar üçüncü çocuklarının dünyaya gelmesi için gün sayıyor. İki oğlu olan çift, bu kez kız bebek bekliyor.

Bodrum’da tatil yapan çiftten Korel, ilk kez karnı burnunda pozunu paylaştı.

“BENDEN SANA SÖZ!”

Korel, yayınladığı kareye duygusal bir not da düştü: “Çok uzun cümleler yazabilirim bu yaza dair. Hayallerime dair. Hayatımdaki hiçbir mutluluğun kolay gelmediğine ama hep doğru zamanda, doğru şekilde geldiğine dair… Fakat zaman geçtikçe daha az konuşup, daha çok minnet ediyormuş insan… Kimsenin değil, sadece kendisinin bilmesi yeterli oluyormuş. Şu an bu satırları okuyup, içinde fırtınalar kopan arkadaşım, bil ki fırtına dinecek, güneş yine yüzünü gösterecek. Benden sana söz!”

ADI LEYLA

Korel ve Ergenç, bebeklerine ‘Leyla’ adını vereceklerini duyurmuştu.

Ergenç ve Korel, iki gün önce gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“HİÇ BEKLEMEDİĞİMİZ ANDA GELDİ”

Korel, “Dünya olarak öyle zor bir süreç yaşadık ki, artık her şeye şükreder hale geldik. Allah nasip etti. Bebek haberi hiç beklemediğimiz bir anda sürpriz bir şekilde geldi. Bundan sonra bize laf söylemek düşmez. Diyorum ki; Allah da onun gücünü verecek herhalde.” diye konuştu.

“LEYLA İSMİNİ HEP ÇOK SEVDİM”

Kızlarına Leyla adını vereceklerini söyleyen çiftten Korel,  “Kendimi bildim bileli ben Leyla ismini çok sevdim. Hep hayalimdeydi. Allah nasip etti çok mutluyuz.” ifadelerini kullandı.

Hamileliğinin rahat geçtiğini söyleyen Korel, “Erkek gebeliği daha zor ve ağrılı. İnşallah böyle devam eder.” dedi.

Hayatın Her Alanına Dair Haberler Hakkında Tarafsızca Doğru Bilgiye Ulaşmanın Yolu ! Bizi Okuyun Haberiniz Olsun !